9.1 15 hindajat

Apple iPod Nano, 6. gen

1,54" Multi Touch puutetundlik ekraan. Alumiiniumkorpus. Mahutab 8 GB. Heli sagedusala: 20 Hz - 20000 Hz. Mängib MP3, WAV, AAC ja JPG faile. Olemas FM-raadio. Lisas daav 08.10.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Mind häirib see, et iPod Nanol pole külje peal, heli + ja - kõrval nuppu, millega saaks järgmist laulu panna mängima. Külmal ilmal on üsna nõme käsi kindast välja võtta ning 'snooze' nuppu vajutada ning seejärel touch-screenil järgmine laul kõlama panna.

Samuti pani esimesed laulud mulle iPodile õde oma Maciga, mis tähendab, et kui tahan ise laule lisada Windowsiga, olen sunnitud iPodi uuesti formattima ('reformat' ja 'restore'), seega kaotan juba iPodis olemasolevad laulud.

Sellele vaatamata on tegu toreda ja isikupärase vidinaga (näiteks saab, vähemalt UK-st tellides, iPodi taha lasta u. 20 tähemärgi pikkuse teksti lasta graveerida)!”

04.03.2011 19:51 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Ma ei saa aru, kuidas iga järgnev aipood nii palju parem saab olla kui eelmine. Enam ei mängi see videot, aga minu meelest parem ongi. Kuni kasutusel pole iPhone uus ekraan, seni pole mõtet video teemal nalja teha. Ka fotokas on läinud, kuid seegi oli enne paras naljanumber. Kõike, mida uus aipood teeb, teeb ta hästi.”

08.10.2010 10:37 - daav
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Apple iPod Nano, 6. gen arvustusi (review)Otsi Google abil: apple ipod nano, 6. gen (review)