6.2 5 hindajat

Arrow
Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg

Miljonäri poeg, ära hellitatud Oliver Queen kaob koos oma isa ja nende luksusjahiga merel. Arvatakse, et ta on surnud, kuid ta naaseb viie aasta pärast asustamata saarelt. Keegi ei aima, mida ta on seal läbi elanud ja et ta on muutunud. Naastes on ta endale võtnud sihiks oma linn puhastada pättidest. Ta paneb kokku meeskonna ja algab salajane missioon - vibukütina.

Lisas Ceilin 17.02.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Veidi segane sari, kus raskest õnnetusest karastunud mees tuleb tagasi kodulinna ja hakkab ise õigust mõistma. Kuigi see pole tema töö või kohustus, siis ta peab end mingiks kangelaseks, kuna laseb vibu ja on treenitud. Mõte võib olla küll üllas, kuid minu jaoks rikub asja ära see, et tema jaoks õigul ja õigul on vahe. Ehk teisisõnu võõraste inimeste puhul kehtivad ühed reeglid kuid tema lähedastele andestatakse nii mõndagi. Õigus peaks siiski kõigile sama olema, kui juba sellise moraaliga tegelane tehakse.

Lisaks tüütas mind ära see, et enamik inimesi, kes sellel saarel olid ja eluga pääsesid, tulid tema kodulinna kätte maksma. Kui nad juba pääsesid, siis mingu oma eluga edasi. Miks nad peaksid kõik mingi rikka ja ärahellitatud poisi üles otsima ja oma elu ohtu seadma.

Alguses oli väga kaasahaarav, kuid mõne hooaja järel muutus asi tobedaks ja veidi üksluiseks.”

19.02.2015 01:23 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Rikas tüüp, kellel ei ole otseselt erivõimeid, vaid on end lihtsalt nii kaugele treeninud, et on nüüd tõeline kurjategijate paikapanija ja -lööja... mida see meenutab? Ahjaa, Batman! Nii et kui kujutad ette Batmani, kes eelistab igal võimalusel vibu, siis selline see Arrow ongi. Vaatasin paar hooaega ära ja ei välista, et vaatan edasi, aga paus on praegu sisse jäänud küll juba päris pikalt. Midagi erilist selles ei ole, kuigi huvitav on märkida, et uues sarjas "Flash" on vahepeal paralleeltegevus ka Arrow'ga ning Oliver Queeni näeb ka seal sarjas.”

17.02.2015 20:03 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Ilmselt kogu see seriaal ongi üles ehitatud Robin Hoodi legendile. Oliver ise on filmis nagu oleks tal pidevalt midagi väga valusat kuskilt sisse aetud - ühesõnaga on tal mingid valulikud grimmassid pidevalt.
Kurjategijate püüdmisest ma saan aru, aga ei saa ma aru sellest, mis tema eraeluga toimub. Nats tobe seriaal jälle, aga samas miski paelub ja aeg-ajalt vaatan uusi osi. Kuigi üsna üksluine.”

17.02.2015 17:38 - Ceilin
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg Arrow arvustusi (review)Otsi Google abil: greg berlanti, marc guggenheim, andrew kreisberg arrow (review)