10 2 hindajat

True Blood
Alan Ball

Sari räägib vampiiridest ja Sookie Stackhouse´ist. Sookiel on telepaatilised võimed. Sookie elu muutub, kui ta kohtab Lousiana härrasmeest Billi, kes on ühtlasi ka vampiir. Vampiirid olid oma urgudest välja tulnud ja välismaailm üritab hakata neid aksepteerima. Toodetakse isegi nn sünteetilist verd, et nad elus püsiksid, sest paljudele vampiiridele elusveri on siiski väga vastumeelt. Lisas Ceilin 16.02.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Tõeline ameerika countrysidestrory - ainult, et siin on tegemist libahuntide, vampiiride ja nurjatute inimestega. Tõeliselt kaasahaarav sari järjekordselt. Üks parimaid, mida näinud/vaadanud olen. Mulle ei meeldi see ameerika red neck´ide aktsent, kuid no seal sarjas peab see olema.
Peategelane Sookie, no sarjas on nii dumb blond, kui olla saab - või oota? Ei saa näppu peale panna, midagi on temas ja samas on nagu veits napakas, võtab asju lihtsalt ja naiivselt, kuid ta ei ole loll. Tema vend seevastu ei eitagi, et ta on lammas. Sookie pärintolu on kahtlane, tal on telepaatilised võimed, aga seriaali edenedes selgub, et ta on osalt haldjas... (wohooo :D). Eiei, tegemist ei ole tüüpilise haldjavärgiga (pixiedust ja stuff), see on ikka ma ei tea...hardcore haldjavärk seal.

Seal on tapmist, seksi, rõvedust, luksust, iha, lollust ja poliitikat. Aga see kõik on üle valatud pmst mingi rõveda vampiiri laibaollusega. Ei ole tegemist mingi tüüpilise holliwoodiliku vampiiri/armastuse ilaga, seal ei ole ülemukitud iluduskuningannasid peaosades vaid on Anna Paquin, kes on üks omapärasema näolapiga naisnäitlejaid, keda tean ja no ta on omas mõttes ilus. Ainukene iludus, kes sinna ära eksinud on, on Alexander Skarsgård :D.

https://www.youtube.com/watch?v=sMPNjPpdjKU”

16.02.2015 23:29 - Ceilin
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Alan Ball True Blood arvustusi (review)Otsi Google abil: alan ball true blood (review)