7.5 28 hindajat

Sensa
Äripäev

Ajakiri teadlikule naisele.
Ilmub kord kuus, maht minimaalselt 124 lehekülge. Lisas karinX 05.10.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Sensat ikka ostnud puhtast uudishimust, sest teemad ja pealkirjad on õnnestunult valitud. Sensa nõrk külg on aga selle suhteliselt sisutühjad ja venitatud lood, mis lihtsalt ei kõneta teadlikumat lugejat ning liiga kitsast ringkonnast valitud kolumnistid ja arvamusliidrid. Sensa võiks laiendada oma fookust ka pisut laiema silmaringiga või kriitilisemale lugejale, kes ei lepi üksnes blogistiilis ilutseva jutuvahuga või suhteliselt elukaugete nõuannetega suvalistelt spirituaalse või tervisliku eluviisi ekspertidelt (nende hulka võiks piirata ning sh ka tekste rohkem analüüsida - kui ikka midagi öelda ei ole igakuiselt, siis kas on vaja seda ajakirjas ära trükkida - avaldada parem FB või blogi vms abil. Ka persoonilugusid võiks rohkem olla ning artiklite ülesehitus nutikam. Kujundus on maitse asi, kuid näiteks kaanefotode ühetaolisusega võiks miskit ette võtta (naist ja naiselikkust tuleks vaadelda erinevate silmade läbi). Sellises teemavaldkonnas oleks nii tänuväärt mingi kvaliteedinäide, miks mitte ajakirja näol, kus on ühendatud ilu, intelligentsus ja vastutustunne. Muidu on oht, et naisteajakirja Sensa nime all tegutseb varsti Telegrami või Tervendaja tasemel pseudoteadlik üllitis. Loomingulisust ja rohkem avatust ning uurimisvaimu tegijatele!”

09.09.2015 16:55 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Sensa - hästi läbi mõeldud ja eristuv juba aasta tagasi, on ajas aina paremaks muutunud. See on ajakiri tõelistele südamega elu vaatajale. Ka silmailu on rohkesti - selline hillitsetud hõrk ilu. Nagu sisugi. Peatoimetajale ja toimetusele palju jaksu!”

09.02.2015 15:10 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Nii südamlik ajakiri ja räägib ka sellistel teemadel, millest teised ajakirjad vaikivad või mida puudutavad pealiskaudselt. Esimene number oli igatahes nii hea, et ei pidanud kaua mõtlema, kas tellida.
Ajakiri on ise ka nii mõnusast materjalist, kuidagi looduslähedane ja soe.
Ootan juba huviga järgmist!! :-) Jõudu tegijatele!”

12.10.2013 18:58 - Mirjam
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Just sellist ajakirja oligi Eesti ajakirjaturule vaja. Nii kõrini on nendest naisteajakirjadest, mis kõik täpselt sama juttu räägivad ja sisu kordub numbrist numbrisse. Lubati, et "Sensa" on teistsugune ja mul on hea meel, et tõesti ka on! Väga värskendav tulija, mis paistab oma lubaduse teoks tegevat ja teebki hingele pai!”

05.10.2013 19:49 - karinX
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Äripäev Sensa arvustusi (review)Otsi Google abil: Äripäev sensa (review)