7.9 11 hindajat

A. Le Coq Special Red
A. Le Coq

Eripruul A. Le Coqi kaubamärgi 200. aastapäeva puhul.
5,1%.

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
25.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kirjutan seda arvustust pigem kui järelhüüet lahkunule, sest seda õlut ei toodeta juba eelmisest kevadest.
Avastasin ta suht kogemata vist umbes 2009 kevadel, kui Premiumist sai kõrini ja otsisin uut lemmikut, tavaliselt võtan sel puhul ette mingi suurema õlletesti, kuhu valisin ka keskmisest odavõllest kallimat kraami.
Mäletan veel kuidas ühel jaanipäeval sõber laadis korvi originaali täis ja narris mind, et ma joovat kallist õlut.
Ei oskagi öelda, mis tema maitses nii hea oli, aga jah, nii kui ma Redi avastasin, ma muid enam ei tahtnud. Alekoki reklaamtekst väidab et "Uue õlle valmistamisel on kasutatud lisaks heledatele linnastele ka punaseid karamelllinnaseid, mis annavad õllele erilise pronksja tooni ning maitse, mis rõõmustab kogenud maitsega õllesõpru, kes soovivad õllest saada ennekõike maitsenaudingut." No kas pole toredasti öeldud. Võin kihla vedada, et sama väidavad kõik õlletootjate PR inimesed kõigi oma õllede kohta.
On üsna kindel, et mina olin viimane inimene maailmas kes Redi jõi. Kohe kui märkasin, et poodides Redi enam pole, helistasin Alekokki ja küsisin mis värk on, nemad siis teatasid mulle kurva sõnumi, et tootmine on lõpetatud. Seepeale helistasin umbes kõik poed läbi ja ostsin kõik laojäägid ära. Võru Maksimarketisse jäi umbes 20 pudelit, sinna ma ei viitsinud sõita, aga kõik poed 100 km raadiuses tegin küll tühjaks. Kodus ei mahtunud pudelid enam kuhugi ära, isegi riidekapp oli õlut täis. Arvasin, et sellest jätkub mulle jaanipäevani (13.07 oli vist parim-enne-kuupäev), aga loomulikult oli mõne nädala pärast kõik otsas ja jaanipäeva ei näinud neist ükski.
Uut lemmikut polegi ma leidnud, kuid õllejoomist päris maha ka pole jätnud, aga kuna ükski teine eesti õlu kahjuks nii hea pole, siis peangi kahjuks hoopis soome majandust toetama, sest järgmine joodav õlu on Lapin Kulta.
Kunagi kui miljokaks saan, siis helistan Noobile ja ostan Redi retsepti ära ja liini ka :)”

25.02.2011 19:42 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe A. Le Coq A. Le Coq Special Red arvustusi (review)Otsi Google abil: a. le coq a. le coq special red (review)