6.8 8 hindajat

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)
Rob Marshall

Kapten Jack Sparrow (Johnny Depp) ja tema endine vihavaenlane Barbossa (Geoffrey Rush) asuvad ohtlikule teekonnale, et leida salapärane igavese nooruse allikas. Oma meelehärmiks saavad merehundid õige pea teada, et sedasama otsib ka julm kapten Musthabe (Ian McShane) koos oma kauni, ent ohtliku tütre Angelicaga (Penelope Cruz). Eestikeelne pealkiri: Kariibi mere piraadid: Võõrastel vetel. Lisas ortodorto 13.05.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Film tundus väga pikk. Kui ma seda esimest korda mõtlesin, oli film kuhugi poole peale jõudnud. See pole kunagi hea märk.
Nii vediski film end lõbuni välja suhteliselt tühjalt ja mitte ainult saalis hoolimata märkest "alla 12 a sobimatu" istuvad pisikesed lapsed, vaid ka mina, muutusin üsna rahutuks ja juba ootasin filmi lõppu.
Seal oli häid kohti küll, need kus midagi toimus ja tempo üleval oli, teised ei tulnud selles osas kahjuks eriti hästi välja. Samuti oli endiselt hea Jack Sparrow miimika ja žestid ning kehahoiak. Paar korda sai mõnusalt naerda ka, aga liiga vähe. Ning põnevust oli ka liiga vähe. Mul on hea meel, et ma seda vaatamas käisin, aga mitte nii hea meel, et ma võiksin öelda, et olen nähtuga rahul või et see täitis mu ootused.
Filmi lõpp, nagu ikka, lubab järge.”

24.05.2011 21:31 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Arvestades, et tegemist on juba filmisarja (pidin äärepealt ütlema triloogia, sest nii seda kunagi tituleeriti) neljanda filmiga, pole sel hädagi. Tagasi on pöördutud vaimukama dialoogi juurde ja praegu veel paistab piraatide teemat filmi jaoks lahedasti jaguvat.”

23.05.2011 21:22 - scandal
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Rob Marshall Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: rob marshall pirates of the caribbean: on stranger tides (2011) (review)