4.3 7 hindajat

Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010)
Michael Apted

Sedakorda satuvad Edmund ja Lucy Pevensie koos oma tüütu sugulase Eustace Scrubbiga läbi toa seinal rippuva maali merelainetesse, kust edasi pääsevad fantastilise purjelaeva "Koidurändur" pardale ajal, mil laev on teel maailma äärele. Eestikeelne pealkiri: Narnia kroonikad: Koiduränduri teekond. Lisas Tempo 06.12.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Issand kui häirivalt dünaamiline kaameratöö ning dokumentaalile lähedane filmi motion kiirus. See lõi tahtmatult odava DVD filmi õhkkonna, teiseks oli näitlejate töö kohutavalt ebausutav ning plot võrreldes eelnevate osadega suhteliselt tühi. Üpris pettumust valmistav film, kuna esimene osa oli üllatavalt lubav ning teine kannatas samuti vaatamist.”

26.04.2011 12:12 - Kali Briis
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Film, mida vaadates magama ei jää, aga mingit suuremat meelelahutusväärtust sealt ei leia. Ka noored näitlejahakatised ei saa oma osadega just vaimustavalt hakkama.”

06.12.2010 10:00 - Tempo
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Michael Apted Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: michael apted chronicles of narnia: the voyage of the dawn treader (2010) (review)