5.0 10 hindajat

Eagle, The (2011)
Kevin Macdonald

120 A.D. Flavius Aquila juhatas 5000 Rooma eliitsõdurit missioonile seni tuntud maailma servale - Kaledoonia kõrgustikeni (tänapäeva Šotimaa), pärast mida ei nähtud neid enam kunagi… 20 aastat hiljem lubab väejuhi poeg Mark Aquila (Channing Tatum), et lahendab selle salapärase kadumise müsteeriumi ja taastab oma isa reputatsiooni, leides üles Leegioni kuldse embleemi - Kotka. Kuuledes, et embleemi on nähtud kaugel põhjas, ühes Kaledoonia templis, võtab Marcus ette ohtliku reisi. Teel päästab ta gladiaatorite võitluses söödana kasutatud noore kaledoonlase Esca (Jamie Bell) elu ning tollest saab tema saatja. Vaatamata hoiatustele, et üksi roomlane pole väljapool Haadria müüri ellu jäänud, rändab hulljulge Marcus maailma äärele, et 9. Leegioni embleem üles leida ja mestlaste käest jõuga ära võtta. Eestikeelne pealkiri: Üheksanda leegioni kotkas. Lisas filmis6ber 06.04.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Juhiksin tähelepanu just Escale (Jamie Bell). Tema kandis minu meelest oma rolli ideaalselt välja. Hoolimatta sellest et ta oli ori oskas ta enda eest seista. Kuigi tal oli võimalus Marcus tappa ei teinud ta seda sest tal oli olemas selline asi nagu austus oma päästja vastu kuigi too oli roomlane ja kes oli hävitanud tema rahva. See oli samuti positiivne stseen kus Marcus andis jõe sopis viibides Escale tagasi tema isa noa, millega too kinkis Escale tagasi tema vabaduse. Selle asemel et põgeneda kuna vaenlane oli ligidal otsis ta üles elus olevad eliitsõdurid kes elasid vaenlase tagalas et nood saaksid võidelda vaenlase vastu . Kuigi Esca oli vaba soovis ta oma endist isandat kellega ta oli selle reisi raskustes sõbraks saada aidata ja võidelda koos temaga lõpuni kaitstes Leegioni kuldset embleemi Kotkast. ”

13.01.2012 00:31 - arvustaja
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Filmil on potentsiaali olla üle mõne aja selline korralikumat sorti seiklusfilm, aga peaosaline ei kanna oma rolli piisava veenvusega välja. Võitlusstseenid on uhked.”

06.04.2011 10:25 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Kevin Macdonald Eagle, The (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: kevin macdonald eagle, the (2011) (review)