8.6 9 hindajat

Escalation (COD: Black Ops map pack) (Xbox 360)
Activision, Treyarch

Teine allalaaditav (DLC) kaardipakk mängule Call of Duty: Black Ops. Sisaldab 4 mitmikmängukaarti (Zoo, Hotel, Convoy ja Stockpile) ning zombie kaart (Call of the Dead). Lisas iksboks 03.05.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kogusin raha ,et osta escalation map pack.Aga ostsin juba microsoft punktid ära ja siis tuli väja ,et ei saa osta ,sest tuleb ette this isnt available in your current location.Kui keegi teab mida ma tegema peaksin ,siis teatage mulle palun.NB pole ka saand osta first srtriket.”

09.05.2011 21:54 - simps123
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
09.05.2011 22:05 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Sul on vaja VPN ühendust, et Microsoft näeks, et sa asud selles riigis, kuhu su Xbox Live kasutaja on regatud. Kuna mul on VPN tellitud kuni 3. juunini, kirjuta mulle cod.vpn[ät]hot.ee ja ma võin sulle saata oma paroolid.

“Möödas on see jube nädal viimasest uuendusest, kui First Strike eraldi menüüvalik ära kaotati ja kaardid vanadega kokku tõsteti. Jube sellepärast, et need õnnetud lapsed, kelle vanemad lisakaarte ei olnud nõus ostma, olid vahepealse ajaga nii profiks kätte läinud, et eluspüsimisega oli tõsiseid raskusi. Tõttöelda ei mäletanud ma peale Nuke Towni enam ühtegi vana kaarti, aga üldiselt oli näha et ma ei olnud oma murega üksi, sest alati sai uus kaart 8 või 10 häält (või Random, kui valida oli kahe vana vahel).

Aga uued kaardid on seekord siis Hotel - suvine ereda päikeseloojangu värvi piklik kitsas kaart, Zoo - vene loomaaed, kus saab mööda kõrgel asuvat raudteed levelile pool ringi peale teha, kui enne maha ei lasta (lastakse), Convoy - suvine sildadega vabaõhulevel, ja Stockpile, talvine paljude majadega suur kaart.

Hotel on hetkel vist minu lemmik. Esimest korda mängides sarnanes minu meelest sellise mänguga nagu seda kunagi oli Rainbow Six: Vegas. Kiiresti aga selgus, et väga palju hiilimist siiski ei toimu, sisuliselt on kaart nagu kasvuhormooni saanud Nuke Town, lihtsalt vastastikku asuvad toad on kõrgemal (3. korrus) ja majad kaugemal ja seinad ei ole papist ja lisaks on veel leveli keskel ühes ääres selline tore majakatus, kust saab mõlemad snaipimistoad tühjaks nottida, kui just vastupidi ei juhtu (juhtub küll). Mugavust hindavale mängijale sobib ka ideaalselt see, et saab liftiga kohe üles tapma sõita, kui just enne maha ei lasta (lastakse küll). Ühes majas on 2 lifti trepiga samas ruumis, teises aga üks lift, mis see-eest avaneb otse snaipimistuppa. Tänu päikeseloojangu pikkadele varjudele on ka palju pimedaid nurgataguseid, kus ghostina kämpida või niisamagi hea varjuda. Level on pikk ja kitsas, seega kipub tegevus ühes otsas toimuma. Ja neile, kes snaipida ei viitsi, soovitan bazooka võtta, tavaliselt kaitstakse tuba ju ikka mitmekesi :P

Convoy tundub alguses sarnane, samuti kaks silda, kust oleks hea vastastikku täristada. Kuid kaart on palju laiem, mõlemalt poolt levelit pääseb mitut erinevat teed pidi vastast tagantpoolt üllatama. Mõlemad sillad on ka üsna kaitsetud nii selja tagant kui külgedelt, nii et mingist kämpimisest pole juttugi.

Zoo, kah väga mängitav level, on hoopis teistsugune - väga head ülevaadet kogu kaardist ei ole kuskilt, kuigi Treyarch reklaamis kõvasti monoraili kui suurepärast snaipimispositsiooni. Võibolla ma olen millestki valesti aru saanud, aga monorail on nagu kõige parem koht ever, kust snaipreid maha võtta. Siis on seal veel paar putkat, mille katusele saab redelist ronida, paraku on ka need putkad liiga madalad, et seal kaua vastu pidada.

Stockpile tundus alguses nagu First Strike'i Berlin Wall - väga hea meelega ei mängi, sest Kowloon (Hotel) meeldib rohkem. Tundus ka sarnanevat mingi vana leveliga - võibolla tegi seda lumi, võibolla majade kuju ja värv. Aga algne sarnasus oli siiski väga ekslik ja mängides selgus, et tegemist ikkagi hoopis teistsuguse kaardiga ja seal on tegelikult paar päris head kohta. Tegevus koondub enamasti ühe nupust avatava ukse juurde, tegelikult küll selle lähedal asuvasse ruumi, kust on näha kolm põhilist sissepääsu. Mööda levelit ringi joosta on üsna ohtlik, nii suur ja avatud level lihtsalt on snaiprite märg unenägu.”

03.05.2011 23:59 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +6   -0
Kommentaarid:
05.05.2011 19:28 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Eelmise map-packi ajal tekkis siin küsimus, et kuidas seda Eestis tõmmata saab, kui tuleb veateade: This item isn't available in your current location. Vajalik on siis VPN ühendus serveri asukohaga sinu XBox Live kasutaja registreeritud riigis. VPN saab netist tellida, harilikult maksab 5-15$ kuus.

Nagu eelminegi kord, olen valmis oma kasutajatunnust ja parooli jagama, kuigi see vist väga legaalne pole :P Parool kehtib veel kuu aega, ehk siis 3. juunini.
Eelmine kord selgus, et sama nimega mitmest kohast samal ajal ei saa sisse logida, nii et kes tahab, kirjutagu cod.vpn[ät]hot.ee ja ma siis jagan aegasid :)
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Activision, Treyarch Escalation (COD: Black Ops map pack) (Xbox 360) arvustusi (review)Otsi Google abil: activision, treyarch escalation (cod: black ops map pack) (xbox 360) (review)