9.4 14 hindajat

Imeline Ajalugu
Äripäeva Kirjastus

Põhjamaade suurim ajalooajakiri. Lisas fakiir 22.10.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Imelise Ajaloo suur pluss on selle lihtne loetavus ja huvitavad teemad. See on nagu lühijuttudega juturaamat, artiklid on kirjutatudki seikluslikus ja ilukirjanduslikus stiilis, algavad sageli nagu mingi jutustus: "Henry Ford vaatas oma uuele autole otsa ja mõtles..". Umbes nii. Väga meeldib!”

04.11.2013 20:41 - kismet
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Pean seda väga heaks ajakirjaks ja kuigi siin eelmine arvustus ütleb, et tõlked pole head, siis mina olen vastupidisel seisukohal. Ma ei saa arugi, kas on tõlkelugu või eestlase kirjutatud. Tekst on loomulik ja lood on huvitavad. Iga numbriga üllatun, kui palju olulisi lugusid ajaloost on veel kajastamata. Mõtlen alati, et nonii, nüüd on küll kõik huvitavad jutud Imelisel Ajalool kirjutatud, aga ei, iga kord on terve ajakiri uuesti täis põnevaid ja vahel ka naljakaid lugusid, mida kas lihtsal peab teadma või mida on niisama huvitav lugeda.”

21.10.2013 10:12 - Null
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“See number tuli postkasti tasuta. Potentsiaali nagu oleks, ajalugu on ju huvitav ja seda mingit populaarteaduslikus ajakirjas käsitledes võiks huvitavaid lugusid saada küll ja küll. Paraku paistab siingi tegu olevat puhaste tõlkelugudega ning pealegi on tõlked konarlikud ja jutt ei ole kenasti voolav, vaid kuidagi konarlik. Kui tekste toimetaks ajaloolased, oleks ehk asi parem.”

22.10.2011 18:40 - fakiir
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Äripäeva Kirjastus Imeline Ajalugu arvustusi (review)Otsi Google abil: Äripäeva kirjastus imeline ajalugu (review)