8.9 14 hindajat

Viikingite küla Tavern
http://www.viikingitekyla.ee

Söögikoht Tallinna lähedal, Tallinn-Tartu mnt 29. kilomeetril.
Viikingite küla Tavern pakub rahvuslikku joont nii menüüs kui ka miljöös.

Lisas fafa 30.08.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olen aastaid käinud seal söömas ja söök on alati olnud hea. Toidu kvaliteet läbi aegade on samuti olnud hea. Teenindus on alati olnud samuti hea. Kõik turistid keda olen sinna viinud on samuti olnud väga rahul. Soovitan kõigile.”

11.09.2016 23:18 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Käisime perega ilusa ilmaga Viikingite külas. Plaan oli väljas ringi jalutada ja õues värske õhu käes einetada. See oli siis ka põhjus, miks Tallinnast nii kaugele sõitsime. Meie suureks pettumuseks aga väljas teenindamist ei toimunud. Ilmselgelt sama plaaniga oli sinna veel tulnud rohkelt inimesi, kes nõutu näoga väljas ringi kõndisid. Tellisime mõned snäkid (seeneleivad, pelmeenid ja singi-juustu pannkoogid), sest praadi õues püstijalu madala laua taga küürutades ju süüa ei saa. Õnneks vähemalt toit maitses hea, kuigi ühte kahvlit ja ja ühte nuga pidime kolme inimese vahel jagama. Nii et ärge sinna õues söömise plaaniga veel minge. Loodame, et juuniks saavad nad oma pingid õue tassitud ja hakkavad ka õues teenindama. Ja ehk järgmine aasta jälgivad nad ilmateadet ka ning valmistuvad varakult. Aga ümbrus on seal tore - palju, mida vaadata ja kus jalutada. Armsad jänkud, lambad, pardid suurte ja väikeste rõõmuks :)”

20.04.2014 19:52 - Korilane
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
26.04.2014 15:50 Nimetu
Viikingite Külas õueteenindus ei sõltu vaid päikesest. Avame väliteenindamise mais, kuna õues on veel muru märg. Hoolime töötajatest, kes ei peaks jooksma sooja toa ja külma õue vahet.
26.04.2014 15:51 Nimetu
Suured tänud Korilane tagasiside eest ja arvutsued

Viikingite Küla

“Väga tore koht, kus perega käia, tõeline teemapark, ma ütleks! Toidud on mõnusad muinaseestlaslikud nii oma naljakate nimede kui maitse poolest. Köögi tase väga kõrge ei ole, aga seda sellisest kohast ei eeldagi ning toidud on piisavalt lihtsad, et ei tekiks tunnet, et püütakse üle oma varju hüpata.
Tore ja armas on see Viikingite küla. Jõudu tegijatele!”

20.10.2012 19:16 - Mirjam
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mõnus muinaseestipärane söögikoht üsna Tallinna lähedal, kuhu ise ilusa ilmaga hea minna ja kuhu ka oma välismaalastest sõpru sööma viia.

Toidud on omapäraste ja teemapäraste nimedega, mida on keeruline välismaa keelde tõlkida, aga muljet avaldab ja meelde jääb see koht kindlasti. Sellist toitu linnas naljalt ei leia.

"Nimetu viikingi õhtusöök" (2-4 inimesele) (32€):
Savises härjas küpsenud loomafilee, ürdikartuli sektorid koorega, mulgipuder, türgioad peekoniga, praekapsas mee ja peekoniga, aurutatud aedviljad, porgandi salat pähklitega, soe seenekaste, terav tomatikaste, küüslaugukaste, värsked juurviljad, soolakurk, marineeritud peet, aromaatsed ürdid. Kõrvale tops mee-pipra viina.Ilusa ilmaga saab süüa ka õues lageda taeva all ja enne või pärast sööki tasub natuke Viikingite külas ringi jalutada. Iga kord, kui ma seal käinud olen, on mingi uus asi juurde ehitatud.
Kahju ainult et vana suitsusaun ära põles. Aga küll tehakse uus ja sama hea.”

30.08.2012 22:03 - fafa
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.viikingitekyla.ee Viikingite küla Tavern arvustusi (review)Otsi Google abil: viikingite küla tavern (review)