8.0 16 hindajat

Tallinna Loomaaed
http://www.tallinnzoo.ee

Loomaaed.
Asukoht: Paldiski mnt.145 / Ehitajate tee 150, Tallinn 13522. Lisas Germaanium 18.10.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Loomaaed on selline koht, kuhu mõned korrad suve jooksul spontaanselt ikka satun. Ehkki ma tean, et loomaaed pole suurem asi meelelahutus, kipun seda millegipärast ilusa ilmaga ikka ära unustama ja seal juba sees olles ei saa kunagi aru, kuidas see nüüd jälle juhtus.
Kui viimasest külastusest on parasjagu aega möödunud, siis on mul vist tekkinud pettekujutelm, kuidas hülged löövad lupsu, ahvid müravad ja tiiger teeb jõu- ja ilunumbreid. Reaalsuses magavad kõik loomad kuskil tagaruumis või on remondis. Kas ma jõuan alati loomaaeda peale show lõppu või... ajan vist loomaaia tsirkusega segamini.
Pole viimased korrad viitsinud enam tiigrist kaugemale kõndida, nii et elevandid, alpinaarium ja veelinnud jäävad minust nägemata. Olgu, elevantideni olen siiski läinud, sest seal on roomajate maja, hiired meeldivad väiksemale lapsele ja elevandimaja invalift vanimale.

Pühapäeviti on küll Paldiski mnt loomaaia poolne äär ikka väga pikalt täis pargitud, nii et paljudel on see lastega loomaaeda minek ikka veres.

Miinused: esmaspäeviti on kõik majad suletud, kuid kassas ei hoiata selle eest keegi ja pilet maksab ikka sama palju. Ja veel - loomaaia autod sõidavad mööda "peatänavat" ja veel päris kiiresti - vaata et ise ja lapsed eest ära saad.

Hea oli eelmisest arvutusest lugeda, et jääkarud saavad ka varsti uue suure ala. Praegused karupuurid on ikka armetult väikesed.”

18.10.2013 21:00 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Tallinna Loomaaed on viimastel aastatel ikka väga ilusaks tehtud. Selge see, et seal on veel palju teha, näiteks karupuurid on nagu betoonvanglad, samuti tiigril... Aga kõik need uued arengud on seal positiivsed. Alpinaarium, uued siseruumid, sh uuendatud elevandimaja, aga eriti akvaariumitega ruumid. See kõik on nagu välismaal parimates loomaaedades.
Suvel on seal tõesti väga kena vaadata ka haljastuse ja aedade poolt, siis istutatakse õue igasuguseid troopilise hõnguga taimi ja see muudab loomaaia külastuse üsna eriliseks, nagu käiks botaanikaaias.

Seega need vähesed vead, mis Tallinna Loomaaial on, pärinevad nõuka ajast ja nende likvideerimisega selgelt tegeletakse, seepärast ma nende kallal ei nori, vaid ootan, et need lihtsalt järjekorda võetaks, ja ilmselt esmalt et raha leitaks. Jääkarudele ju kogutakse praegu ka kampaaniatega..”

18.10.2013 12:45 - Germaanium
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.tallinnzoo.ee Tallinna Loomaaed arvustusi (review)Otsi Google abil: tallinna loomaaed (review)