5.2 9 hindajat

Selver hõõgvein
Selver

Aromatiseeritud puuvilja-marjavein, toodetud Eestis Selver AS-i tellimusel. 11% Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
25.10.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Hõõgveini private labeli ehk jaebrändi müügilesaabumine on heaks märgiks, et käes on aeg, millal igas kontoris sekretär, vabandust, büroojuht, ohverdab ühe täiesti korraliku veekeedukannu, et selles iga päev ohjeldamatult alkot kuumutada.
Ma ei tea kes veel mäletab, kui kunagi Selveri hõõgvein oli hea maitsega. Igatahes on need ajad nüüd möödas. Sel aastal on tegemist on Karksi Karoliinaga, sama pudel, sama värv, Karoliina maitset küll ei suuda meenutada, aga ju ka see sama on.
Kuna ma ei maksnud kassas ise, ei oska ma üldse aimata, mis see toode maksis, siiski arvestades et tegemist on jaebrändiga, siis soovitan panna see paar eurot juurde ja osta mingi päris hõõgvein, kui just mitte Blossa, siis vähemalt Kardinal (kindlasti pudel, 3l pakis olen äädikat saanud, kah muide Selverist, Punasest, seda küll eelmisel aastal).
Siiski, Selveri hõõgveini, vabandust, Karoliina maitse iseenesest ei olegi kohutav. Tegin veel teisegi klaasitäie kuumaks. Täitsa mõnus. Eriti ei ole ta kohutav võrreldes tänase Merimetsa Selveri kassa järjekorraga, mis oli lausa täiesti kohutav. Umbes kell 18 ehk siis suht tipptunni ajal töötas ainult 3 kassat. Mingi 10 minuti jooksul laekus veel 2 kassiiri. Sellest hoolimata järjekorrad ulatusid poole lihaletini. Ilmselt ei ole muud vahendit, kui hääletada rahakotiga (isegi kui see ei ole minu rahakott).
Igatahes, Selveri hõõgvein on suht mõttetu, kuigi joodav.”

25.10.2011 22:55 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
29.11.2011 23:48 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Kardinali pakiveini kohta võin hoiatuse tagasi võtta.
Kuigi ma ise pole julgenud osta, siis üks toodi kingituseks ja see oli täiesti normaalse maitsega. Ju see eelmisel aastal see äädikalõhnaga isend oli erand.
Viisin äädikapaki muidugi poodi tagasi, pika vaidlemise peale sain ekpertiisi jaoks avalduse kirjutada. Avaldusele ei ole Selver mulle muidugi midagi vastanud, peaaegu aasta on möödas.

Vt. Kardinali arvustust: http://www.arvustus.com/kardinali-hõõgvein/arvustus/3666
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Selver Selver hõõgvein arvustusi (review)Otsi Google abil: selver selver hõõgvein (review)