6.0 4 hindajat

Saku Pühadeporter 2015
Saku Õlletehas

Balti porter, 6,9% alkoholi

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
14.12.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“No üle hulga aja sattusin täna siis õlleriiuli juurde (praegu ju ikka rohkem glögi aeg) ja kohe jäi silma ülikena Saku Pühadeporteri nelipaki pakend. Vaatasin ja ahmisin õhku, kui ilus see kõik silmale vaadata on ja asusin üksikut pudelit otsima. Kõigepealt vaatasin külmletist, ei midagi. Käisin soojad riiulid läbi, null. No fakit miks nad teevad ainult 4paki, kas kogu laar läks aia taha ja kindlam on hulgikaupa maha ärida?
Vinnasin 4paki kärusse, oiates, kui ilus see ikka on. (Tubli töö Division, Martin Rae, Tõnu Sikk, retsept + eyegasm).
Koju jõudes koukisin 4paki lahti ja tõmbasin välja ühe ilusaima eesti õlle pudeli. No tõesti, sellist ei ole häbi vanalinna peenes keskaegses restos pakkuda. Kuigi ma näen, et siin on inspiratsiooni saadud viski- ja rummimaailmast, on tegemist uskumatult kena ja pilkupüüdva ja pühadeliku ja austusväärse pudelikujundusega. Pudel ise võinuks ka see vana ümmargune olla, mitte see uus kandline Carlsbergi OLU - PIVO- BIRRA, aga las olla.
Avamise ja maitsmise osa tahaks oma mälestustest kustutada, aga ei oska. Vesine, krudisev, jube magus ja peale suhkru ei mingit maitset. Olgu, kõrbenud leib ujub ka järelmaitsena esile ja ming tundmatu päritoluga hapukas teema ka. WTF nagu? Eelmine aasta oli väga mõnus tummine piprane segu ja nüüd siis SEE? Miks! Ja mis ma ülejäänud 3 pudeliga teen, turunduskeenjused?”

14.12.2015 00:32 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Saku Õlletehas Saku Pühadeporter 2015 arvustusi (review)Otsi Google abil: saku Õlletehas saku pühadeporter 2015 (review)