6.0 1 hindaja

Rakvere Šašlõkivorst lambasooles
Rakvere

Koostis: sealiha (76%), vesi, seapekk, sibul, keedusool (max 1,5%), happesuse regulaator: äädikhape, must pipar, dekstroos, säilitusaine: E250. 100 g sisaldab: energiat 318 kcal, valku 11 g, süsivesikuid 2 g, rasva 30 g

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
20.05.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Vorstisegu koosneb pigem üksikutest kõvadest tükkidest, mida peab närima, aga konsistents üldiselt hea ja peamiselt taine, mõned pekitükid sekka. Vorsti sees oli üllatavalt suuri sibulatükke, aga "ohtrat sibulat" just pakend lubabki.
Närida on tore, aga mõni tükk on siiski närimiseks ka liiga suur, näiteks selline krõmpsluutükk:Aga sellistest jääkidest vist vorsti tehaksegi.
Veel häiris see, et vorstide vahed olid ebaühtlased, kahe vorsti vahel oli näiteks 10 cm tühja soolikat, mõni vorst aga nii üksteise otsas et soolikal polnud isegi keerdu sees. Pikk vahe ei sega, soolikas põleb lihtsalt ära, kui aga liiga lühike, siis vorst jääb otsast lahti.”

20.05.2012 23:54 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Rakvere Rakvere Šašlõkivorst lambasooles arvustusi (review)Otsi Google abil: rakvere rakvere Šašlõkivorst lambasooles (review)