Steffani pizzarestoran
8.5
43 hindajat

1. Steffani pizzarestoran
http://www.steffani.ee

Pizzarestoran Nikolai 24, Pärnu


Lisas raitz 29.01.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (10)

“Stefani Pizzadele ei saa Eestis keegi teine vastu. Parimad pizzad, hea teenindus, ooteaeg ei ole kunagi olnud pikk.”

12.03.2015 08:48 - AMW
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Piparmünt kohvik-restoran
8.2
22 hindajat

2. Piparmünt kohvik-restoran
www.facebook.com/restoran.piparmunt

Kaasaegse euroopa köögiga restoran Pärnus, Papli 13. Telefon 442 5736.


Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
25.10.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Ööbisin Kurgo Villas, mille osa on restoran Piparmünt, mis mulle juba mõnda aega oli huvi pakkunud. Tegelikult valisin ma ööbimiskoha just nimelt selle restoran Piparmündi pärast, sest hea toit on mulle kodust väljas ööbimise juures alati oluline osa.

Sisekujundus midagi meeldejäävat ja fantastilist ei ole, hästi casual koht. Pole liiga pidulik ega liiga hipster. Mingit erilist tunnet ei tekitanud ja eriti meelde ei jäänud. Kui, siis hakkas silma leti taga asuv A Le Coq-i külmik, mis veidi kogemust odavdas ja kui joogid toodi, siis sellega haakuvalt ei meeldinud mulle ka see, et kõik klaasid olid bränditud. Mahlaklaasid Aura ja pokaalid A Le Coq. Ka see pole kvaliteetse restorani juures just see, mida väga näha tahaks. Tundub kokkuhoid vales kohas.

Restoran kohvik Piparmünt Pärnus

Eelroaks valisin "Flambeeritud kammkarbid kerge porru- ja küüslaugukastmega", 11 eur, mille serveering oli väga efektne -- see toodi lauale kuivjää aurus, taldriku põhjas oli vesi, seal kkuivjää, mis auru tekitas ja sinna peale oli asetatud teokarbipool, kus sees kastmes kammkarbid ise olid. Tõesti efektne ja huvitav ning nii kammkarbid kui kaste olid ka tõesti suurepärased. Kui järgnevad toidud olid ka head, siis see kammkarbiroog oli kindlasti Piparmündi restorani pärl.

Restoran kohvik Piparmünt Pärnus kammkarbid eelroog

Menüüs seisis "Kalaroog peakoka hommikusest valikust" (14 eur), konkreetse kala nime seal ei olnud. Valisin selle prae ja pisut üllatusin, et teenindaja ka toitu serveerides ei tutvustanud, mis kalaga tegu on. Tundsin selles aga ise angersäga ära. Ma eeldasin tegelikult, et hommikune valik tähendab seda, et on hommikul Pärnu lahest püütud kohalik kala, pole hullu. Kala ise oli hästi valmistatud ja nägi garneeringuga mustal taldrikul efektne välja. Ning maitses väga hea!

Restoran kohvik Piparmünt Pärnus kalaroog hommikusest valikust

Teine roog, millest osa sain, oli sea sisefilee, täpsemalt "500 kraadi juures küpsetatud seafilee ja seakõrva pot-a-feu", 12 eur, mis oli samuti kenasti mahlaseks ja suussulavaks küpsetatud ning maitses suurepäraselt. Pisut ebahuvitav oli, et garneeringutes oli kasutatud mitmeid sarnaseid elemente ja kui ühte oli kogetud, siis teine enam nii huvitavana ei mõjunud.

Restoran kohvik Piparmünt Pärnus seafilee menüü

Lastepraeks oli valge kala filee, aga paraku väga luuderikas. Sellised peenikesed vastikud luud, mis lapsele vägagi kurku tahavad jääda ning mida siis lapsevanem pidi enamus söömaajaks varutud aega fileetükist eemaldama, oma toidule selle võrra vähem keskenduda saades. Teenindaja küll ka ise õnneks hoiatas, et on luurohke, aga alles serveerides ning tegelikult ei ole päris sobiv lastemenüüsse sellist tähelepanu nõudvat elementi lisada.

Restoran kohvik Piparmünt Pärnus perega lastele lastepraad

Magustoiduks proovisin desserti nimega "Kohustuslik lavendli kreembrülee", 5 eur, mis oli maitsev ja huvitava serveeringuga -- moosi ja piimavahuga kõrval.

Restoran kohvik Piparmünt Pärnus magustoit dessert kreembrülee

Teenindus oli viisakas, aga natuke liiga pealiskaudne ja kergelt tähelepanematu. Nt ei õnnestunud väiksel lapsel kõrgest klaasist toodud pika kõrrega kuidagi juua ja pidin ise soovitama kõrs lühikeseks lõigata, nagu harjumuspäraselt heas restoranis ise, väikest last nähes, tehakse. Paar nüanssi olid veel, mis enam ei meenu.

Aga kokkuvõttes on tegemist siiski Mahediku kõrval minu lemmik Pärnu restoraniga ning soovitan see järele proovida kõigil, kel isu hea toidu järele!”

25.10.2015 14:46 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 25.10.2015 14:56
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Ahoy sushibaar
7.3
16 hindajat

3. Ahoy sushibaar
http://www.ahoy.ee

Esimene sushibaar Pärnus. Juba hommikul vara pakume imelist kohvi ja maitsvat hommikusööki! Ilmselt parim kohv ja suus sulav sushi teevad Ahoy sushibaarist koha, kuhu tahate kindlasti tagasi tulla!


Lisas Tarmo Vaik 11.08.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Wasabi kogus on taldrikul väga väike, Sushilõigud on lohakalt lõigatud, riis on mage ning soja liialt soolane. Väga suur pettumus!”

14.08.2015 23:20 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Mahedik
"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
7.3
24 hindajat

4. Mahedik
http://www.mahedik.ee

Pühavaimu 20, Pärnus asuv mahekohvik. Soovivad pakkuda tervislikku ja võimalikult hooajalist Eesti toitu, eelistades kodumaiseid, eriti aga nende läheduses paiknevatest väiketaludest pärit tooraineid.


Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
28.01.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Käisime suurema seltskonnaga mahedikus jõulude ajal ja üks meist oli ka laua tolleks puhuks broneerinud. Kohale jõudes juhatati ilusti kohale ning kätte anti joogikaardid. Joogid välja valitud, palusime menüüd ning siis tuli suur üllatus. Nimelt olevat me tervele seltskonnale juba eelnevalt ( laua broneerija kaudu) salatid tellinud ja kui me neile vastu vaidlesime, siis muutus teenindaja päris pahaseks ja ütles, et salatid olevat juba koka poolt valmis tehtud. Meie muidugi suures hämmingus, sest salateid me küll ei kavatsenud tellida, aga lahendusena oleksime siiski näinud peale pikka arutamist, et teenindaja oleks võinud teha pakkumise ( poole hinnaga vms) ja tõenäoliselt oleksime isegi leppinud sellega. Aga mida on siis ühel kohvikus teha 10 valmis tehtud salatiga? Siinkohal viibutaks neile natuke näpuga.
Nüüd , eelneval nädalavahetusel, käisime jälle. Suur aitäh ja tänu neile hommikumenüü eest, mida meie üllatuseks polnud Pärnust üldse kerge leida. Jälle sadasime sisse suure seltskonnaga ja olenemata ainukesest teenindajast suutis ta põhimõtteliselt terve kohvikutäie inimesi ära teenindada. Toit jõudis inimesteni ( meie seltskonna puhul) küll viivitustega , aga siiski saime kõik meeldivalt kõhud täis ja huvitavad hommikusöögielamused. ”

24.04.2014 14:15 - LaurK
LaurK on seda arvustust muutnud: 24.04.2014 14:17
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
C. F. Hahn Pub
7.1
23 hindajat

5. C. F. Hahn Pub
http://www.hahnpub.eu/pub

Pubi Pärnus, Riia mnt 129a


Lisas fellow 09.03.2011
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (4)

“Super teenindus ja ülimalt maitsvad toidud”

10.10.2015 19:26 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Asian Village
6.8
11 hindajat

6. Asian Village
http://asianvillage.ee

Aasia restoran Pärnus, Rüütli 51a.
Hiina, India, Tai köök.


Lisas Sangiovese 10.02.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Toidus oli kõik valesti peale riisi keetmise, Grossi ketsupiga tehtud magushapu kaste, rapsiõliga praetud liha. Ei soovita minna kellelegi! Uncle bensi kaste on ka parem kui see jama mida seal pakutakse.”

13.02.2016 15:18 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0