2.7 3 hindajat

Pärl
Merivälja tee 5, Pirita Rannahoone

Lisas Sandra Niidas 07.08.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Läksime elamust saama nii toidu,teeninduse ja interjööri näol. Interjööri koha pealt annan poolikud punktid, kuna restorani pool oli maitsekalt heledates toonides kujundatud, aga lounge poolega oli kerge möödapanek. Ümara kujuga diivanid olid taevasinised ja nende kõrval tsoonis oli sinepikarva toolidega eraldatud ala. Omavahel nad kokku ei läinud mitte kuidagimoodi. Laud oli saiapurune ja seal ilutses selline klaasist surnuaia-õueküünal. Küünalt ei tahtnud keegi põlema panna. Vähemalt oli ilus vaade merele ja näime päikeseloojangut, see oli ka ainus ilus asi lounge tsoonis.
Teeninduse koha pealt suurimad miinused, sest teenindaja vist väga ei osanud eesti keelt, aga tegi näo, et saab aru vähemalt:) Küsides, mis minu eelistatud salatis veel on peale muna ja krevettide(mida oskasin ka menüüst lugeda) pidi olema vaid jääsalat. Olgu, ma võtsin selle, tundus selline hea valik olevat, mis siis, et sisaldab vaid paari komponenti. Mu kaaslane võttis coca ja pasta. Coca asemel oli Pepsi ja plastikpudelis, nii seda serveeritigi. Samas, kallati Pepsi pooleli klaasi ikka välja, aga plastikpudel ilutses meil laual endiselt. Toite ootasime väga-väga kaua. Ikkagi restoran, samas meie valikus olid suht lihtsad toidud. Kui lõpuks söögi kätte saime olin ma väga pettunud see nägi välja nagu ma oleks ise endale kiiresti salati kokku vorpinud ja mu kaaslase pasta oli sama õudne, lipsumakaronid kuskil kleepuva olluse sees. Mu salat oli kaks korda rammusam, kui teenindaja mulle lubas, minu imestuseks oli seal nii palju majoneesi, et veerand Hellmansi purki kindlasti.Garneering minu toidul oli olematu, suur hunnik salaltit koos majoneesiga. Kahjuks ma majoneesi ei armasta, eriti veel nii suures koguses. Noppisin siis krevetid, tomatid ja muna, kogu mu õhtusöök. Mu kaaslase pastal oli garneeringuks näputäis murulauku lohakalt kausiseravad. Jah, kausi, sest pasta oli sellises kausikeses nagu Hiina kiirrestoranis. Muidugi selle oldud aja jooksul ei viitsinud teenindaja kordagi kõsima tulla, kas kõik on ok, kas me soovime veel midagi, juua, magustoitu? Mitte midagi. Lõpuks läksime pettunult leti taha arvet maksma. Selline väga ebameeldiv kogemus.”

07.08.2011 20:01 - Sandra Niidas
Hinnang arvustusele:
  +4   -0
Kommentaarid:
08.08.2011 21:02 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Väga põhjalik arvustus, minu poolt tuleb +
09.08.2011 21:58 Ernie
+1. Aga Sandra, sa pole hinnet pannudki, mitu punkti siis lõpuks jäi? :)
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Merivälja tee 5, Pirita Rannahoone Pärl arvustusi (review)Otsi Google abil: merivälja tee 5, pirita rannahoone pärl (review)