Mr Jakob
7.3
7 hindajat

1. Mr Jakob
www.facebook.com/jakobrestoran

Golfiklubi kohvik-restoran Otepääl, Mäha küla, Looritsal. Telefon 5375 3307.


Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
04.07.2016
Pane hinne:
GMP Clubhouse Pühajärve Restoran
8.0
6 hindajat

2. GMP Clubhouse Pühajärve Restoran
http://www.clubhotel.ee/et/pühajärve-restoran

Restoran Otepääl Pühajärve kaldal. Laudade broneerimine +372 799 7000.


Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
04.07.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kohe pühajärve ja peatee ääres, mis sinna viib, asub GMP Clubhouse Pühajärve restoran, millel võrdselt palju kohti nii sees kui väljas ja suvel tasub muidugi just väljas istuda.Teenindus oli algusest lõpuni üliarmas ja vähemalt minu kogemuse põhjal pingutati meeldiva kogemuse loomiseks tõesti hingest. Teenindajad vaheldusid paar korda -- algusest lõpuni sama teenindaja polnud, aga see ei häirinud, sest nii tundus tõhusam.

Kuigi paar asja siiski silma jäid. Ootama pidi toitu u 45 minutit, mida on natuke liiast palju ja selle silumiseks ei toodud algul lauda isegi leiba/saia esmase nälja kustutamiseks ja et mingit tegevust oleks. Leib tuli u 10 min enne roogi, nii et eriti temast abi polnud. Õnneks oli ilm ilus ja või seal väljas istuda ja oodata küll.

Jook läks ümber. Loik laual laiutas tükk aega, sest esmalt lootsin, et keegi märkab seda ise, aga ei, teenindajad käisid sellest mööda, nagu poleks midagi. Tume jook valgel linal (küll vett hülgav materjal, nii et puhastamine oli lihtne), nii et näha oli küll ilusti. Viimaks siis kutsusin teenindaja appi, sest ühtki salvrätikut ka laual polnud. Küsisingi salvrätikuid, mida ta ka abivalmilt tõi, aga siis kuidagi poolkohmetult otrsustas siiski ise selle loigu ära kuivatada. Algul öeldes, et paneb salvrätikud sinna peale imama, aga siis sai ise ka aru, et üks liigutus veel ja ongi kõik korras ning tegi ikka lõpuni. :) Nii et ei pidanud ise lauda koristama hakkama seekord. Väikesed kummalised juhtumised, aga teenindajate suhtumine tundus alati hea.

Võtsin sous-vide’i kanafilee, juustukook, juurselleri-spinatikreem, juurikad. Presentatsioon oli kena, aga mitte rabav, kui seda just tingimata otsida. Kana oli eeldustekohaselt pehme ja mahlane, samuti oli maitsev muu taldrikul leiduv. Lihtne ja maitsev. Juustukook oli ehk kõige erilisem ja sekndeeris pehmele kanale oma mõnusa krõmpsuva koorikuga.Proovitud said ka kalapenned, ehk hooaja kala, köögiviljad, valge veini kaste, koor. See oli nii lihtne nagu nimi ütleb, kergeks pettumuseks oli "kooaja kalaks" lõhe.. Aga selline "ei saa mööda panna" lihtne toit.Eine lõpus toodi koos arvega mitte ainult kommi, vaid päriselt head ja rikkalikud šokolaaditrühvlid. Sellised, mida poest saab u 1 eur tükk, ehk juba täiesti arvestatav žest ja raamis söögikorra väga kenasti ja pani naeratama.

Kokkuvõttes on Pühajärve restoranis kvaliteetne ja maitsev toit ja püüdlik teenindus. Aega võib minna kauem kui esmalt ootaks ja mõned pisikesed teeninduse puudujäägid jäävad silma, kuid kokkuvõttes saab koht minu poolt kindla soovituse Otepää kandis söögikohta otsides sinna einele minna.

04.07.2016 11:47 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 22.11.2016 12:26
Hinnang arvustusele:
  +1   -0