8.2 19 hindajat

Nokia C5

3,5G telefon, Symbian OS, ekraan 2.2" 320 x 240 pikslit. Lisas koNN 09.05.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“ Metaallservaga korpus on OK ja lisas alguses turvetunnet- nagu vanemad Ericsonidki. Aga kun akerge ja õhuke siis libiseb kergesti. Tegelikkuses palstik korpus ha ka plastikklaas! See on kergesti kriibitav ja mõraneb peale külmas seismist paari kuu jooksul. Tel. tagaklapp ei püsi kinni- lööb lahti. Manüü on aeglane. Textide kuvad on liialt väikesed ja suuremaks muuta ei saagi!
Fotoas 50 cm lährmalt ei võta! ”

02.12.2012 14:57 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olen omanud C5-00.2 (kui ei eksi tuli .2 lõppu pärast telefoni uuendamist läbi Ovi Pc Suite) umbes 2 kuud.
Asudes asja juurde siis suurimaks pettumuseks end nutikaks nimetava telefoni juures on Wifi puudumine! Kuidas ja miks selline lollus tehti ... ei tea!
Kurdaks ka kiiruse üle, minu jaoks mõtleb liiga kaua. Näiteks avades galeriid, lõpetades kõne, avades kaamerat või üritades järjest pilte teha.
Lõpetades kõne, jääb igasugune kõneinfo ja teavitus liiga kauaks ekraanile ja sellel ajal ei reageeri nuppudele. Kaamera kogub ennast ilmselgelt liiga pikalt enne kui võimaldab uue pildi tegemist.
Ka kaamera pildikvaliteet on minu arvates jama kuna puudub autofookus. Nokia enda andmetel ei ole isegi mõtet üritada pildistada asju mis lähemal kui 50 cm. Pildi kvaliteet jätab soovida ka kugemaid objekte pildistades. Oles eelnevalt Sony Ericsson todete kasutaja on kahe tootja vahe märgatav. Samas välklamp on täitsa normaalne, kahju vaid et seda taskulambina aktiveerida ei saa, isegi mitte mõne appiga.
Ka on vaja harjuda asjaga, et pea igast appist või menüüst peab eraldi väljuma ja ei piisa vaid "back" nupuga liikumisest sest siis jääb kasutatud app taustale tööle. Vanadele Nokia kaladele see vist probleem pole.

Midagi head kah siis :)
GPS töötab hästi ja on tasemel. Hunnik kaarte ja sellega seonduvat tasuta saadaval. Testitud nii välismaal kui ka kodumaal.
Tasuta appe ja vidinaid saadaval Ovi Store's.
Päris palju seadistusi saab teha vastavalt oma äranägemise järgi.
Kõnekvaliteet ja levi on siiani väga hea olnud.
Telefon näeb välja lihtne ja soliidne. Nupud suht OK kuid võiks ülemises klaviatuuri osas paremini teineteisest eristuda. Korduvalt kahele või valele nupule vajutanud.
Aku peab umbes 2-3 päeva olenevalt kasutamisest.”

26.09.2012 02:13 - Marko T
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Pildistab normaalselt, ka video shuutimisega saab hakkama. Suurimaks plussiks mugavad suhtlusvõrgustike kasutamise võimalused. Sisse saab pista kuni 16 GB mälu, nii et jätkub muusikale küll ja küll.
Telefoni välimus on lihtne, aga kuidagi ilus. Kahjuks pole WiFi tuge, mis tähendab, et netiteenuste eest peab pidevalt maksma, ka tasuta WiFi levialas.”

09.05.2010 22:27 - koNN
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Nokia C5 arvustusi (review)Otsi Google abil: nokia c5 (review)