"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
9.0 23 hindajat

Müüriääre
http://www.muuriaare.ee

Kohvik Haapsalus Karja 7. Lisas Paganini 16.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Pühapäeval sattusime kogemata 6 minutit peale avamist ja saime veel viimasesse lauda istuma. 15 minutit peale avamist oli leti taga järjekorras juba 10 inimest.

Müüriääre kohvik on rohkem koogi- ja pirukakoht, soe toit on ka, aga portsud on väikesed ja hinnad kallid.

Lastele on väike kast pehmete mänguasjadega, nii et võiks arvata, et on lastesõbralik söögikoht, aga kohvikus on ainult üks lapsetool. Ruumi on vähe nii kohvikus sees kui ka maja taga terrassil.Ahjulõhe ahjuköögiviljadega, 12€.”

19.07.2016 01:36 - pom
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga head söögid ja teenindajad tasemel”

08.09.2015 14:22 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Toidud on lihtsad, aga maitsvad, õhkkond on hea nii sees kui ka väljas, kus suvel sumiseb terve hulk mesilasi rohketel lilleõitel ja isegi väikse vihmasabinaga kannatab kenasti istuda, sest varjud on laudade kohal.
Teenindus võib seal aga olla aeglane ja pisut saamatu. Näiteks ütles kõrvallauas istuva sommi tool ühel hetkel üles, jalg murdus alt. Kusjuures somm polnud sugugi ülekaaluline. Igatahes kukkus turist suure kolina ja ehmatusega tooliga koos pikali. Seda nägid pealt kolm teenindajatüdrukut, ükski neist ei läinud juurde, ei küsinud, kas on abi vaja, ei aidanud püsti ja mida iganes veel. Lihtsalt jõllitasid hetke ja läksid oma teed. Ma andsin siis oma laua tooli talle selle asemele. Väga kummaline käitumine teenindajate poolt. Somm jäi neid ka suure imestusega jõllitama, kui need talle lihtsalt selja keerasid ja minema läksid.”

23.07.2013 09:33 - Jenmar
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
18.07.2016 12:41 Nimetu
Meid jollitati samuti kui viisime oma Soome tuttavad sinna kohvile,kook oli maitsetu ja kohv leige,teenindajad ylbed.

“Müüriääre kohvikus olen vist peaaegu alati korra söönud, kui Haapsalus olen käinud. Miski muudab selle koha eriti haapsalulikuks, vähemalt mul on selline seos kuidagi kujunenud. Tänavalt sisse astudes kuidagi loogiline jätk.

Suveterrass on ka päris kena, palju rohelist ja avarust.Ahjupirukad on Müüriääres erakordselt hästi õnnestunud, lõhe-suvikõrvitsapirukas rohelise salatiga:

08.07.2012 22:55 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“vaarika beseerull muidugi! Interjöör on huvitav ja mitmekesine, vaatamist palju. Rahvast ka palju. Õpilased aitamas, neil hästi veel ei suju. Võtab aega. ”

06.07.2012 10:22 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Sel suvel olen juba kolm korda seal käinud ja vaarika-beseerull on nende palverännakute sihtmärk. Kohvikus sees istuda on mõnus, aga hoovimööbel on ebamugav ja kipakas. Lisaks saalivad teenindajad prügikottidega üle hoovi, mesilased (silmale ilus, aga ehk siiski läbi akna). Soolane toit on tervislik ja kaunis, aga päris mitte minu maitse (kappareid, parmesani ja rukolat igale poole topitud). ”

17.08.2011 13:37 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Alati kui Haapsallu satun, käin läbi, enamasti pole kohta. Aga kui on, siis saab hea käik. See on üks väga meeldiv kohvik, samas ma olen kindel, et kui täpselt sama asi teha mujale, see päris nii ei toimiks. Kõik asjad lihtsalt kõlksuvad seal kokku. Koogid ja soolasemad suupisted on kõik maitsvad, diivanid on mugavad ja kohe kõrvalt võib endale haarata raamatu, et natuke lugeda. Tegevust on seal kogu perele, ka laste peale on mõeldud, neile leiab sealt mänguasju kohapeal mängimiseks ja vanemad saavad samal ajal kasvõi meili vaadata, sest WiFi on tasuta.”

16.02.2011 20:57 - Paganini
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.muuriaare.ee Müüriääre arvustusi (review)Otsi Google abil: müüriääre (review)