4.3 8 hindajat

Mööblipesa
http://www.mooblipesa.ee

Mööblipood Tallinnas. Pärnu mnt 137, II korrus. Lisas senka 07.11.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Miks on kodulehel üleval tooted, mida tegelikult neil ei ole? Tellisin ja maksin ja siis selgus, et paari kuupärast saab! Keegi meilile ka enam ei vasta...”

19.09.2014 13:37 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
19.09.2014 18:39 Nimetu
Mul umbes sama kogemus. Mina tellisin siiski ära ja ootasingi mitu kuud asja, mis pidi tulema nädalaga. Kogu aeg uued vabandused.. Ja ega ei vastatud ka eriti tõepoolest. Kahju!

“Mulle oleks hirmsasti meeldinud, kui mul oleks seal hea ostukogemus olnud, sest koht ise on omapärane mööbli nurgapood. Seal on paar sõbralikku ja tagasihoidlikku müüjat, valik päris huvitavat Eestis ja vist ka Lätis toodetud mööblit. Selline koht, millel peale vaadates kindlasti liiga hästi ei lähe ja kahtlemata on neil raske Askode, Sotkade, Iskude ja teab mullega veel võistelda. Mida nad teha saaks, on pakkuda mingit personaalsemat teenindus, sest enamasti olen müügisaalis üksi olnud.

Teenindus saalis ongi päris meeldiv ja sõbralik. Süvenes tunne, et tahaks sealt osta, et neid omamoodi toetada.

Tellisin laua, mille plaadi palusin laevalakiga üle katta. Seda tehti, aga lisaks võõbati kollaka lakiga üle kogu valge laud, mitte ainult plaat. Nemad mäletasid ka, et tegelikult oli jutt vaid plaadist ja paluti 30 eurot ulatada, ehk mingit soodustust ei pakutud, kuigi veast saadi ka ise aru.

Tellisin voodi ja madratsi. Madratsit lubati vist kuuga, helistasin. Ei ole veel, lubati tagasi helistada, et aega täpsustada. Ei helistatud. Helistasin ise, öeldi, et nädala lõpus. Helistasin reede õhtul, ei võetud vastu. Helistasin esmaspäeval, öeldi, et tuleb teisipäeval. Ei tulnud. Lubati tagasi helistada, et saabumist täpsustada. Ei helistatud. Helistasin ise, öeldi, et tuleb neljapäeval. Tuligi. Ei vabandatud, ei pakutud kompensatsiooni (arvestasin esialgse kuupäevaga ja magasin ligi kaks nädalat põrandal).

Ma tean küll, miks neil hästi ei lähe ja see on kahjuks nende enda süü.”

07.11.2013 20:53 - senka
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.mooblipesa.ee Mööblipesa arvustusi (review)Otsi Google abil: mööblipesa (review)