7.9 8 hindajat

Loimu 2013 Glögi
Lignell & Piispanen

Mustika-vaarika hõõgvein. Alkoholisisaldus: 21% Pudel: 75 cl Energiat: 190 kcal/100 ml Suhkrusisaldus: 170 g/l Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
03.12.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Loimu 2013 kuumutades on tuba paljulubavalt mustikalõhna täis nagu keedaks moosi. Ja ega maitses pettuda ei tule, tõsine mustikajook ja pealegi üsna kange. Lisatud brändi annab joogile 21 kraadi ja tavalisest hõõgveinist üsna erineva maitse. Vaarikat mina ei tunne ei lõhnas ega maitses, aga samas ei ole ma ka suur vaarikasõber, nii et ehk on paremgi.
Isegi mitte kangus vaid vast see intensiivne maitse sunnib jooma väikeste loksudena ja nii kipub jook ära jahtuma. Üllatuseks aga on see toode jahtunult isegi parem. Jah ta ei löö niimoodi seest soojaks kui kuumast peast, aga maitses tulevad esile teised nüansid. Ehk et siis jahtumist ei tasu karta ja külm kindlasti ei hakka, selle eest hoolitseb brändi :)
Üldiselt hea, aga brändi maitse domineerib liigselt, või siis lihtsalt mulle istub lahjem, selline 10-14 kraadine hõõgvein paremini. Täispunkte ei anna, aga tubli 8.”

03.12.2013 00:30 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Lignell & Piispanen Loimu 2013 Glögi arvustusi (review)Otsi Google abil: lignell & piispanen loimu 2013 glögi (review)