6.3 9 hindajat

Levist Väljas
www.facebook.com/levistvaljas

Kohvik, pubi ja baar Vanalinnas, Olevimägi 12

Lisas Alice 12.06.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Levist Väljas ehk Levikas on korraga tore ja pisut piinlik koht. Talvehooajal lisab teatud osale inimkonnast atraktiivsust suitsuruum, mis (ainsana Tallinnas?) ei ole ülejäänud lokaalist eraldatud, vaid hoopis mittesuitsetajada peavad läbi selle liiklema. Ehk siis ei pea suitsetamisesk kuhugi tillukesse nurka paigutatud klaasuberikku pugema. Kuigi tegu on ühe armastatuima ja käidavama vanalinna keldribaariga, siis vaatamata kõigile oma võludele on ta siiski pooleldi keldris (2. korrus on maapinna kõrgusel) ja rohke värske õhuga meelde ei jää.
Kahtlemata on Levist Väljas üks kõige laiemale publikule meeldiv koht. Turistide, kohalike noorte, elukutseliste joojate, klubitsevate tibide, kumme vilistavate jorriseda sekka on oodatatud ka nii kodu- kui välismaised kuulused (nt Marek Tamm olla kirjaniku ja semiootiku Umberto Eco sinna viskit jooma viinud) kui kõikmõeldavad karvased ja sulelised. Ehk siis: seal tasub käia seltskonna pärast.
Maksta saab ainult sularahas, kuid hinnapoliitika on mõistlik. Mängida saab ka malet ning pühapäeviti näidatakse vahel ka kinofilmi. ”

12.06.2011 20:24 - Alice
Alice on seda arvustust muutnud: 12.06.2011 20:49
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.facebook.com/levistvaljas Levist Väljas arvustusi (review)Otsi Google abil: levist väljas (review)