4.3 4 hindajat

La Muu jäätisekohvik
http://www.facebook.com/lamuujaatis

Kohvik Viru Keskuses, Rahva Raamatu kaupluse esimesel korrusel. Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
09.10.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Jäätisekohvik küll, aga mina pole seal söönud veel ühtki jäätist. Ma ei kahtle, et need on head (sest olen neid söönud poest ja jäätisekärust ostes), aga arvustan seda kohvikut siiski enda, st Tuleroa ja tuleroogade vaatevinklist.

Enne asus samas kohas kohvik nimega Bestseller, mis vähemalt algselt oli Imre Kose'ga seotud ja sealsed toidud olid minu meelest sel perioodil ka väga head. Nagu ka teenindus.

Raamatupood on juba iseenesest nii mõnusa õhkkonnaga ja meeldiv paik, et seal asuv söögikoht saab automaatselt kõrged atmosfääripunktid.

Ka teenindus on La Muus hea ning enam-vähem sealsete varasemate kohvikutega võrreldav. Soovi "Head nautimist", mida oli küll natuke veider kuulata, aga mis sellegi poolest viisakalt mõjus, enam küll ei kuule ja nii hästi koolitatud teenindust ka ei kohta kui "Imre päevil", aga viisakas ja asjalik oli teenindus kahtlemata.

Toitudest proovisin kaht. Tegelikult plaanisin proovida ainult ühte, burgerit, aga teine, praetud kitsejuustu salat jäi mu kaaslasel lihtsalt söömata ning nii lõpetasin ka selle ma ise. Mis kaaslast häiris, oli väga tugev küüslaugumaitse, mis salati kõiki koostisaineid kattis -- ta ei söö küüslauku üldse ja menüüs polnud küüslaugu kohta ka mingit märki. Mina seevastu söön ja naudin ning sain ka salati ära söödud. Jah, tuleb tunnistada, et maitset oli sel küll natuke üleliia. Ma ei tooks isegi niivõrd küüslauku kuivõrd veiniäädikat välja, aga seda oli tõesti pisut palju. Muidu oli salat hea ja piisavalt suur, lausa kolme kitsejuustuviiluga.

Endale võtsin aga burgeri, nime poolest Musta lipu burger. Nii see saabuski. Pika kokteilitiku otsas, millega burger oli läbistatud (et erinevad kihid laiali ei lahuneks) oli must La Muu logoga lipp.
Burger ise tekitas minus peale vaadates kahtluseid, sest oli minu eelistuste jaoks küll selgelt liiga rohkelt kastet sisaldav. Värvuse poolest just selline majoneesi-ketšupi segu, mille sarnast ma ise ei tooks oma burgerist meetri kaugusele ka.

La Muu jäätisekohvik Viru Keskuses toit burger

Tellitud sai burger mediumina ja kuigi alguses tundus, et on well-done, oli enamus burgerist siiski väga kenasti medium.

Kastmega kahjuks burgeri probleemid ei lõppenud ja edasistes on peaasjalikult süüdi see, et burger jõudis minuni jahtunult. Sõin kiirustades, sest olin hilinemas kohtumisele, aga hoolimata sellest hangus mingi rasvakiht juba teise suutäiega suulakke, ehk toit oli nii jahtunud, et ei suutnud enam rasvagi ära sulatada. Kotletti katvast juustust rääkimata.

Kujutate ilmselt ette, kui palju selline, absoluutselt välditav asi, kogu muljet rikub. Võib-olla oli muidu hea burger? Siiski üldiseid probleeme oli kaks: kotlett oli väga lagunev ja struktuurituks massiks surutud ning kastet oli kaugelt liiga palju. Ning see ei olnud kaugeltki parim kastmevalik.

Seega, vähemalt burgerit ma sinna ei julge soovitada sööma minna. Kunagi proovin ka jäätised ära, aga on ebatõenäoline, et need mind alt veaks. Võib-olla oligi burge rjahtunud seepärast, et läheduses oli nii palju jäätist..? :)”

09.10.2014 20:01 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 09.10.2014 21:13
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.facebook.com/lamuujaatis La Muu jäätisekohvik arvustusi (review)Otsi Google abil: la muu jäätisekohvik (review)