"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
8.8 39 hindajat

Komeet
http://www.kohvikkomeet.ee

Kohvik Solarise keskuses.

Lisas näljarott 16.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ideaalne! Ei hakka siin pikka juttu tegemagi.”

24.03.2013 15:16 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Alustasin bruschetta valikuga. Väikestel saiadel oli mitmesuguseid katteid, millest kõik kahjuks väga head polnud. Kui ma ei eksi, olid pestokatte sees tillukesed heeringafilee tükid, mis sinna kuidagi ei sobinud.
Bruschetta valik Anni Arro kohvikus Komeet

Järgmiseks proovisin koorest lõhesuppi. See nägi välja rikkalik, aga üllatuslikult oli maitset väga vähe ning koorese leeme asemel oli see küll valge, aga justkui kooreasendajast tehtud või piimapulbrist. Väga lahja. Lisaks oli seda üllatavalt vähe. Taldrikust isegi ei paista, aga reaalselt oli küll vähe, nii et sellest üksi söönuks saada pole vähimatki võimalust. F-hoones näiteks saab.
Koorene lõhesupp Solarise Anni Arro Komeedis

Kapsarullidel oli kõrbenud pool allapoole keeratud, et näha ei oleks ja kartulid maitsesid nagu sööklas tehtud -- vettinud ja kehvad.
Kapsarullid hakklihaga Anni Arro kohvikus Komeet Solaris

Kohvik ise on kenasti hubaselt kujundatud ja teenindus oli viisakas.”

01.01.2013 18:47 - Razor
Razor on seda arvustust muutnud: 01.01.2013 18:49
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Komeet ei ole ülemäära pidulik ja ka Komeedis istuv rahvas on väga mitmesegane. Mööbli ja üldise olu poolest lihtsa kohviku maast laeni klaasist ja Estonia teatri poole avanev vaade on juba omaette vaatamisväärsus, teiselt korruselt näeb isegi vanalinna.Söögikohana eelistan suure valiku tõttu alumise korruse Lido-t, aga magustoitu meeldib süüa just Komeedis. Geisha tort on minu lemmik.Komeet on eriline veel ka selle poolest, et koos väikese lapsega sööma minnes tuuakse lapse jaoks eraldi beebimenüü.Selline asi on minu meelest päris haruldane, vähemalt Tallinnas.”

26.09.2012 20:45 - pom
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Teenindust kiita ei saa, kuid toit on üsna hea. Nende toorainete ja kvaliteedi eest natuke siiski liiga kallis, kuid vaadates, et rahvast on palju, siis võib ilmselt küsida mida iganes. Kui terrass ka lahti on, on veel parem. Seega suvel tasub kindlasti külastada.”

10.03.2012 17:32 - Neenets
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Sümpaatse tegelase Anni Arro kohvik, mis alati rahvast paksult täis, kuigi teenindus just eeskujulike killast ei ole ja ehkki toit on hea, pole see siiski haipi väärt.
Sisekujundus on kohvikule sobiv ja kui leida omale mingi seinaäärne koht diivanil lösutamiseks, on päris mõnus.”

16.02.2011 17:06 - näljarott
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.kohvikkomeet.ee Komeet arvustusi (review)Otsi Google abil: komeet (review)