"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
8.3 73 hindajat

Restoran-kohvik ja vinoteek Klaaspärlimäng Trattoria Il Gioco delle Perle di Vetro
http://www.ilgioco.ee

Itaalia restoran, kohvik, vinoteek Tallinnas, Pärnu mnt 32.

 

Lisas Eksperiment 03.01.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Masendav. Teenindus allapoole igasugust arvestust. Antipasti kõrvale pakutakse soolvees ligunud kivideta oliive, nagu Säästumarketis, aga hinnad võiksid Säästumarketimad olla. Isegi siis ei läheks teist korda tagasi. Oliiviõlist võib ainult unistada, polnd ei hääd ega halba.”

15.12.2012 00:06 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
16.12.2012 12:14 Nimetu
"hinnad võiksid säästumarketimad olla" :))

“hiljuti külastasin restorani sõpradega,et lõunat süüa! Istusime suhteliselt läheadale baarile ning paratamatult jäi silma ja jõudis kõrvu vanema naisterahvaüsnagi kõva hääl,kes jagas teenindajatele käsklusi,arvatavasti siis juhataja vms..igastahes oli ta üsnagi lärmakas ja labase käitumisega ja suuvärgiga naisterahvas! Ise olen samuti juhataja ja tean, töötajatega koostöö on üks põhilisi asju,et töökoht toimiks!Kuna nägin kui labaselt seda kohta üleval peetakse,ei ole väga soovi sinna tagasi minna.”

24.09.2012 15:13 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga hea pizza, krõbeda õhukese põhjaga ja palju juustu. Ülihea!”

07.06.2012 17:21 - ReCall
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Teenindus on ylimalt kehv. 8-inimeseliselt seltskonnalt vottis tellimuse kolm teenindajat eri aegadel ja ka toidud toodi erinevatel aegadel. Uhed olid pearoa lopetanud kui teistele eelroog serveeriti. Uhele inimesele unustati toit yldse toomata. Veeklaasi toomiseks kulus pool tundi. Pearoog toodi kohe peale eelroa serveerimist ja taldrik asetati keset eelroa alust (!) singiloikude peale kuna laual polnud rohkem ruumi. Yhe roana sai tellitud pasta krevettidega laual oleva eripakkumise foto pohjal, kus ilutsesid suured hiigelkrevetid. Tegelikkus oli noopnoelapea suurused krevetipojad, mille tuvastamiseks oli luupi vaja. Eelroogades puudusid mitmed komponendid. Lisaks oli teenidajatel probleem eesti keele ja arvutusoskusega.”

16.05.2012 20:28 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Minu kogemused on Klaaspärlimängus seni küll vaid positiivsed olnud. Pole olnud põhjust ei teeninduse ega toidu pärast lärmi teha. Või siis ainult heas mõttes :) Saadud on isegi maja poolt tasuta magustoitu, söögikohad Itaalias vahel ikka rõõmustavad oma külalisi selliste tähelepanuavaldustega.”

16.05.2012 17:20 - Alice
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Inimesed!! Kas olete kunagi itaalia restoranis ka käinud? Selle kohta itaalia restoraniks või kohvikuks nimetamine on kuritegu terve itaalia kultuuri vastu! Kaks korda käisin, mõlemal korral reedel.. Ühtegi itaalia õlut, mõlemal korral ei olnud mozzarellat! Veini ja vett tuuakse peale eelroa toomist, salat külmatatud krevettidega on üle mõistuse! Lihtsalt häbi on selle koha omaniku eest, ärge siis vähemalt selle koha juurde sõna "itaalia" pange! Kui soovite itaalia elamust, siis valige kindlasti teise koha, Tallinnas neid leiub päris mitu. Never again! ”

16.05.2012 10:32 - Danna
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
16.05.2012 11:01 ortodorto
Ise olen käinud ja oli täitsa normaalne koht, aga mulle meeldib, et oled oma ühe punkti nii hästi ära põhjendanud. Peab siis selle pilguga järgmine kord vaatama seal.

“Super hommikusöök kõigest 3.99”

12.04.2012 00:28 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
06.01.2013 02:37 Nimetu
joogis ostad juurde ja laual on enamjaolt vaid eelmisest päevast ülejäänud koogikesed(noh jah, omlett ja puder ka valikus)

“Käisime sõpradega restoranis Klaaspärlimäng lõunat söömas ja jättis väga hea mulje. Hästi rõõmsameelne ja naerusuine personal. PS! väga head värsket oliiviõli tuuakse saia kõrvale.”

27.01.2012 19:53 - merrka
merrka on seda arvustust muutnud: 27.01.2012 20:46
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
27.01.2012 20:43 sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Ma panin ka head oliiviõli tähele. Huvitav, millal extra virgin tavalise oliiviõli vastu vahetatakse :)

“Olen nüüd paar korda Klaaspärlimängus lõunat söömas käinud ja mulle väga meeldib. Kuigi lõuna ajal on päris palju rahvast, olen siiani ikka vaba laua leidnud. Ettekandjaid vähe küll ei ole, nagu siin enne keegi kirjutas, ma lugesin täna kokku vähemalt 6.
Alumisel korrusel on seal ka vinoteek, väike privaatsem istumine, isegi üks diivan hakkas silma.”

18.01.2012 17:51 - Krissukas
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Täna just käisime seal söömas ja ma võrdlesin ka mõttes Attimoga. Mõtlesin, et millal Klaaspärlimäng läheb üle letist tellimisele, just lõuna ajal. Ootasime menüüsid oma 10 minutit ja saime need alles ise küsima minnes, niikaua meid lihtsalt ei märgatud. Attimos oleks selle aja peale juba toidud käes, ka keset kõige kiiremat lõunaaega.
Söök oli hea, ainult lõhepannkookide täidis oli seest natuke külm, vist vähe ahjus olnud.
Magustoidud on Klaaspärlimängus huvitavad ja maitsvad, näiteks mingi pealt marjade ja vahukoorega kook oli lausa võrratult hea. Aga väga rammus. Kooke müüakse kaasa ka.
Muusikat mängib mingi itaaliakeelne internetiraadio, kohati liiga vali, aga muidu huvitav ja omapärane, eriti itaaliakeelsed uudised (ainus arusaadav sõna oli Merkel).
Ja nagu siin eespool ka keegi mainis, lauad kõiguvad.
Üldiselt ilusam ja mõnusam söögikoht, kui teised kõrvalmajades või naabruses asuvad variandid.”

11.01.2012 18:36 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
18.01.2012 17:24 Krissukas
Täna oli küll palju teenindajaid, ma arvan 6 või rohkem veel
18.01.2012 18:02 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Minult jõudis vaevalt minut peale tellimist juba teine teenindaja üle küsima tulla, et kas juba keegi tegeleb :)
27.01.2012 20:42 sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Seda juhtub seal sageli, et küsitakse üle :)
01.02.2012 16:47 Ines
Raadioks mängib sealt Lolliradio Italia, http://www.lolliradio.net/player.php?id_radio=2

“Võrreldes ühe teise väga suurepärase itaalia pizzakohaga on Il Gioco'l / Klaaspärlimängul 2 plussi ja 1 miinus - pizza on sama suurepärane.
Plussideks on ilusam sisekujundus ja asukoht kesklinnas, miinuseks veidi kõrgem hind.”

09.01.2012 18:46 - Cheeze
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olen seda restorani nüüd mitmel korral proovile pannud ja võib üldistusi teha küll.
Restoran asub heas kohas, sest seal lähedal pole ausalt öeldes kusagil söömas käia. VS ei paku päevapraade, Patrickus on tohutult halb teenindus ja toit, Reval Café on kaugel hubasusest ja seal on pikad järjekorrad. Ning siis ilmub korraga pilti Il Gioco. Täiesti ootamatu tegelane ja sisukam kui keegi võinuks arvata.
Il Giocot ei ole niisama lihtne leida. Esimesel korral seda otsides jalutasin sealt kaks korda mööda, enne kui aru sain, et see sama ongi. Kuna kõnnitee pole kuigi lai ja inimesed pea küljel tavaliselt ei käi, vaid vaatavad ikka ette, on teega paralleelseid silte raske märgata. Siit soovitus restoranile -- tehke oma silt teega risti, eenduv ja olete kohe palju leitavamad. Mina muidugi eelistan seda, kui koht nüüd täis ei ole (kuigi lõuna ajal on see juba praeguseks päris populaarne), aga head kohta peab toetama, et see ära ei kaoks, vaid ikka edeneks.

Kui restorani sisse astuda, on tunne, et oled sattunud vinoteeki või delikatesside poodi. Mõne võib see uksest välja ehmatada, sest tahtis vaid lõunat-õhtust süüa, aga tegelikult on selline mitme teema ühitamine väga mõnus ja meeldiv, lisades nii autentsust kui apetiitsust.

Sisekujundus on minu meelest päris maitsekas ja lõunamaine. Üldtooniks on oranžiga varjutatud päikeseline (vahemere) kollane:
kaasparlimang-ilgioco-arvustus.JPG

Lauad on paksust tugevast puidust, tundub, et päris. Hea vaheldus. Ainult mõni üksik laud on mingist muust materjalist ja need langevad üldisest ansamblist välja. Lisaks on väikse laua jaoks natuke liiga suured ja lendlevad kõiki sööjate kohti katvad paberalused Klaaspärlimäng Il Gioco graafikaga.

Teenindus on väga armas. Kohe silmapaistvalt meeldivam kui muudes, sh kallimates toidukohtades. Mis siis, et vahel läheb meelest, kellele mingi toit oli ja mis lauda või midagi maha kukub. Veidi rohkem häirib, et komplektlõuna puhul tuuakse enam-vähem korraga nii supp kui praad, mis tähendab, et kui supiga lõpetada, on praad juba natuke jahtunud.

Toidud on maitsvad, ka päevapraadidest kumab läbi vahemereäärseid maitseid ning hinnad on väga mõistlikud, olles soodsamadki kui restorani ümbritsevad ja kehvemad toidukohad. A la carte menüüs pakutakse muidugi veelgi paremaid roogi, mis tasub kõik ära proovida. Näiteks pitsad on suured ja väga maitsvad.

Niisiis on Il Gioco kesklinna üks parimaid lõunarestorane ja väga hea itaaliapärane õhtusöögipaik.”

05.01.2012 13:37 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

sonic on seda arvustust muutnud: 06.01.2012 13:59
Hinnang arvustusele:
  +3   -0

“Uus söögikoht, mis varsti ilmselt lõuna ajal ülerahvastatud, sest näeb viisakas välja ja hinnad mõistlikud. Teenindajad on noored ja natuke algajad, aga väga rõõmsameelsed - käsi püsti, kes oskab nimetada veel ühe koha, kus kliendile naeratatakse.”

03.01.2012 19:43 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Tavaliseks lõunarestoraniks sobib see väga hästi. Sisekujundus on hubane ja maitsekas, toolid jäid oma toreda mustri poolest eriliselt silma. Lauad kipuvad küll kõikuma, nagu igas söögikohas, aga on puidust ja kuidagi sõbralikud.
Teenindus on meeldiv ja naerusuine. Isegi kui kõik ei ole nö raamatu järgi korrektne, paistab teenindajatest välja soov olla meeldiv ning paistab, et nad naudivad oma tööd. See tuleb kasuks.
Sõin seekord vaid päevapraadi, milles eriti midagi itaaliapärast ei leidnud, aga kaste oli meeldivalt tilline ja arvestades, et maksis vaid 2.90 teiste söögikohtade 3 eurise päevaprae vastu, siis veel eriti hea.
Kesklinna oli sellist söögikohta juba ammu vaja.”

03.01.2012 16:59 - Eksperiment
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.ilgioco.ee Restoran-kohvik ja vinoteek Klaaspärlimäng Trattoria Il Gioco delle Perle di Vetro arvustusi (review)Otsi Google abil: restoran-kohvik ja vinoteek klaaspärlimäng trattoria il gioco delle perle di vetro (review)