4.3 3 hindajat

Kaval-Antsu Kõrts
http://www.vihulamanor.com

Kaval-Antsu Kõrts (kuni 80 kohta) asub ajaloolises jääkeldris Vihulas. Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
29.09.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ei tule enam kunagi tagasi ja soovitan ka teistel üldse mitte minna. Supp 4,5 ja klaas tavalist toasooja vett 2,5 eurot?? Näha on, et üritatakse röövida kust veel võimalik, aga lõpplahendus on ikkagi üks - pankrot.”

01.08.2014 11:09 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“See Kaval-Antsu nimeline kõrts asub Vihulas ja kuulub Vihula mõisa kompleksi juurde. Kasutab isegi samas stiilis logo. Seega olid ootused sellele paigale üle keskmise. Mis sellest, et koha nimi on kõrts, ega selle pärast see halb ei pea olema, lihtsalt teine stiil!

Selgus, et isegi tavalise külakõrtsiga võrdlust see söögikoht väga edukalt välja ei kannata...

Süüa saab kahel korrusel, aga ülemine on mõeldud gruppidele (pikkade laudadega), esmapilgul ei oska mujale minnagi, sest ehkki sissepääsu juures asub trepp, näitab seal juures olev viit ainult WC. Natuke aega seisime nõutult, siis õnneks (või tagantjärele hoopis kahjuks) keegi köögist tuli ja juhatas meid allapoole.

All olev kõrtsiruum ei ole iseenesest sugugi inetu. See on puhas ja minimalistlik, rustikaalsete elementidega. Esimene asi, mis sügise alguses kohe tunda andis, oli see, et seal oli külm nagu hundilaudas. Või täpsemini siis vist jääkeldris, sest ajalooliselt on tegi just sellise hoonega. Olemas oli ka laste mängutuba, mis oli samuti puhas ja kena, lisaks vaibaga, aga ka seal oli liiga külm.

Kaval-Antsu kõrts pubi Vihulas, interjöör

Hinnad ei ole küll hullult kallid, aga siiski sellised, mis panevad eeldama juba kvaliteetselähedast toitu. "Kalasupp Eesti vetest püütud kalaga" tähendas kartulisuppi, millesse oli visatud tükk lõhet. 6 euri. Pool jäi järele.

Hapukoorekartulid muna ja maasuitsusingiga oli lihtsalt munapudrune soojendatud kartul, milles natuke liiga soolast sinki. Väga suvaline asi. 6 euri. Pool jäi järele.

Kaval-Antsu kõrts Vihulas, hapukoorekartulid

Kõige hullem oli aga seapraad hapukapsa ja kartuliga, mis oli täietsi selgelt parimal juhul eilne ja täna lihtsalt üle praetud. See oli päris paha toidukogemus. 12 euri ja rikkus tuju tükikas ajaks.

Kaval-Antsu kõrts Vihulas, seapraad

Lastele pakuti sellist pennerooga. Serveeriti nagu suppi, nii palöju oli kastet. Supilusikaga väiksemal lapsel sellist asja süüa on üsna võimatu ettevõtmine. Maitsel polnud seevastu vigagi.

Kaval-Antsu kõrts pubi Vihulas, lastemenüü

Arvestades, et kõrvalhoones La Boheme restoranis ei ole hinnad kohutavalt palju kallimad ja et see kõrts on osa Vihula mõisa kogemusest, siis tuleks see kiiremas korras menüü osas korda teha ja soojendus sisse lülitada või koht üldse kinni panna, sest rikub lihtsalt külastajate tuju ja miks mitte arvamust kogu Vihula Müisast.

29.09.2013 13:59 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.vihulamanor.com Kaval-Antsu Kõrts arvustusi (review)Otsi Google abil: kaval-antsu kõrts (review)