5.8 8 hindajat

Güllüoglu
http://www.gulluoglu.ee

Türgi toidu pood ja kohvik, Rävala pst 2. Lisas karuelevant 01.05.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Omanäolise hõrgutava maiusevalikuga koht, kust võimalik moosi-halvaad ja siirupiga küpsetisi kaasa osta või ka kohapeal nautida. Viimase tarvis on olemas lauad, juurde saab võtta türgi kohvi ning pakutakse ka praade.
Seal on kaks väga head asja. Üks neist on mõnus tüdri toitude maitse, teine on teenindus. Täiesti harukordne ja mitte ainult lõunamaiselt hea ja siiralt südamlik, vaid ka omamoodi kummaline. Näiteks võttis teenindaja, kellega veidike jutule sain, laualt mu päikseprillid ja proovis neid endale ette, seepeale läks sõna lausumata prillidega umbes minutiks teise ruumi ja tuli siis tagasi, öeldes, et need sobivad talle hästi -- oli peegli ees proovimas käinud, küsimata. Seda ma absoluutselt pahaks ei pannud ja polnud hetkekski hirmu, et prillidest ilma võiksin jääda, nagu analoogses situatsioonis Türgis ilmselt tundnud oleks. See oli osa originaalsest kogemusest, mis pani seda kohta veelgi enam austama.
Muide, teenindajad räägivad seal türgi ja inglise keelt, pihtalt eesti keelega saab läbi vaid viipekeelt kasutades ja žestikuleerides, muidu oskavad nad eesti keeles vist öelda vaid "kuidas läheb?" ja "aitäh". Aga ka see ei häiri mind. Vastupidi, ongi tunne, nagu oleks välismaal.”

01.05.2011 15:04 - karuelevant
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
19.12.2011 21:23 kriitik
Nad peaksid jääma türgi roogade ja maiustuste peale ,sest muu söök oli seal küll alla igasugust arvestust.
Nii kehva pizzat annab samuti otsida.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.gulluoglu.ee Güllüoglu arvustusi (review)Otsi Google abil: güllüoglu (review)