6.0 11 hindajat

Francesco Sibio
http://www.sibio.ee

Itaaliapärane toit, mida pakub Itaaliast pärit peakokk Francesco Sibio. Estonia pst 9, Tallinn.

Lisas Toiduklubi 08.11.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Pizza on seal maitsetu (funghi), teenindus halb (kui ma ei suutnud imiku kõrvalt menüüd 5 sekundi jooksul vastu võtta, siis ettekandja vaatas mind juba tapjanäoga - hea et välja ei visanud). Tiramisu oli vesine ja samuti maitsetu (kuigi nägi ilus välja). Hinnad väga kallid kohati (seenerisotto nt 14.-, pudel vett 5.-) ning seda põhjendamatult. Ainult interjöör oli ilus ning inimtühi. Mõttetu koht. ”

03.07.2012 00:30 - Malviina
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Juba ammu oli soov see restoran ära proovida, aga alati tekkis midagi vahele, nii et restoranikülastus oli juba päris hinge peale jäänud. Nüüd tekkis põhjus ja oli hea meel lõpuks Francesco Sibio restorani uksest sisse astuda.
Pean tunnistama, et ootasin sisse astudes lahkemat tervitust. Teenindajaneiu oli äärmiselt torssis ja jäi mulje, et oleme talle sinna tüliks saabunud. Kuigi suures restoranis oli veel vaid üks laudkond.
Ruumis edasi liikudes sai peagi selgeks, et koht ise on kena. Isegi kuninglik, võiks öelda, nii et kõrged hinnad, milleks juba ette valmistatud olime, on interjöööri poolest täiesti õigustatud.
Francesco Sibio restoran ristorante interjöör sisekujundus

Laudu on mitmesuguseid -- kandilisi, ümmargusi, diivanite ja toolidega. Ka viimased on väga mugavad ja sobivad n-ö kuningliku meelega. Olemas on ka privaatruum, aga üldiselt on restoran nii palju kui sealt mööda käinud olen, alati üsna tühi, nii et ka restorani põhiruum on üsna privaatne koht.

Teenindaja saabus menüüdega ja käitus sama ebasõbralikult nagu meie sisenedes. Ikka peaaegu vaenulikult. Midagi nii rumalat ma sellisest kõrge klassiga kohast ei oleks mingil juhul oodanud.

Lauale sätiti kohe ka tomati-küüslaugu bruschetta ning mitmesuguseid saiatooteid, millega seda süüa. Samuti õli ja balsamiäädikas.

Road saabusid mõistliku kiirusega ja olid väga maitsvad. Eelroaks võtsin vasikalihast tartari trühvlite, Parmesani juustu ja palsamäädikaga (pildil vasakul üleval), mis maitses väga mahlaselt ja piisavalt hapukalt. Kõrvale oli sätitud ka pool sidrunit, et hapet ise lisada. Nagu öeldud, maitses see hea, aga seda oli eelroaks (ja mis muu saakski toores hakkliha olla) pisut liiga palju. Ühest, äärmisel juhul kahest kuhjakesest oleks piisanud, kolm oli juba liig ning kõike ära süüa ei jõudnudki.

Teiseks käiguks sai võetud köögiviljasupp (pildil üleval paremal), mis maitses hästi, kuid jäi pisut magedaks, nii et tuli soola lisada. Roa esitlus ei olnud aga valge linaga gurmeerestorani vääriline, jäi igavaks.
Francesco Sibio restoran ristorante menüü põhiroad

Penne kana ja puravikkudega (pildil paremal all) oli korralik tummine ja maitsev roog, aga mingi eriline maitseplahvatus ei olnud. Võib-olla ei pidanudki olema.
Risotto seentega (pildil vasakul all) oli aga lausa oivaline. Tundus olevat tehtud tumedamast risottoriisist, oli maitseküllane ja tõeliselt seenene. Taaskord oli tegijaks puravik, ning maitses nii hästi, et seda võiksin seal vabalt veel ja veel süüa.
Francesco Sibio restoran ristorante menüü magustoidud desserdid

Desserdiks-magustoiduks sai valitud Põhja-Itaalia vahukoore dessert Panna Cotta, mis maitses hästi nagu ikka (mis seal väga valesti saab minna), kuid tiramisu valmistas tõelise pettumuse ning ei ole teiste (soodsamate) restoranide vääriline. Maitsetu, vormitu, igav ja kummaline.

Seega kokkuvõtteks:
Eelroad ja pearoad on restoranis Francesco Sibio väga maitsvad, kuid kõikide toitude garneering ja esitus jätab soovida. Magustoidud muljet ei avalda.
Interjöör on väga kena ja tõeliselt luksuslik.
Teenindus on allapoole igasugust arvestust. Põhjendamatult vaenulik ja ääretult veider. Vähemalt selle ühe teenindajaneiu vormis.
Kahju, selles restoranis on tegelikult 10 punkti potentsiaali.

02.07.2012 20:49 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

sonic on seda arvustust muutnud: 02.07.2012 20:49
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.sibio.ee Francesco Sibio arvustusi (review)Otsi Google abil: francesco sibio (review)