10 1 hindaja

Deception point
Dan Brown

2001.a avaldatud tehno-thriller, kus temaatika keerleb ümber Arktikast leitud meteoriidi, mis võib olla maavälise elu olemasolu tõestuseks ja antagonistide püüdlustest takistada seda infot avalikkuse ette jõudmast. Lisas AnnL 15.03.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kui NASA satelliit avastab sügavale Arktika jäässe mattunud üliharuldase objekti, kuulutab raskustes siplev kosmoseagentuur otsekohe võitu, mida ta hädasti vajab – võitu, mis mõjutaks oluliselt NASA poliitikat ja lähenevaid presidendivalimisi. Leiu ehtsuse tuvastamiseks kutsub Valge Maja appi kogenud luureanalüütiku Rachel Sextoni. Naine suundub Arktikasse ja avastab lausa mõeldamatu teadusliku pettuse tõendid ning see jultunud tüssamine ähvardab paisata terve maailma vaidlustesse. Enne veel, kui Rachel jõuab hoiatada presidenti, ründab neid hukatuslik palgamõrvarite jõuk. Ellujäämiseks teavad nad, et viimane lootus on avastada, kes peitub meisterliku vandenõu varjus. Ja neile selgub, et tõde on kõige vapustavam pettus.

Järjekordne Dan Browni mestriteos, kus on lisaks rabavale loole ka vastupandamatuid fakte, mille kohta kohe peab minema rohkem uurima. Korra hakkad lugema, siis enam käest panna ei suuda. ”

15.03.2015 01:35 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Dan Brown Deception point arvustusi (review)Otsi Google abil: dan brown deception point (review)