7.8 14 hindajat

Bliss
http://www.blissest.com/buffee-restoran/

Taimetoidurestoran Tallinnas, Mustamäe tee 17. Telefon +372 5553 6525. Avatud: Buffee E-P 11:00-21:00 Kohvik E-P 11:00-22:00

Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.09.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Bliss taimetoit on nüd olemas ka Solarise keskuses, Apollo taga, seal, kus varem Mademoiselle kohvik asus.
Kuna mustamäe Bliss minu jaoks liiga kaugeks jäi, siis sinna olingi sattunud vaid ühe korra, aga Solarises on see täpselt minu lõunatrajektooril, seega eeldan, et minu äsjane käi ei jää kindlasti viimaseks.

Taimetoidurestoran Bliss Solaris keskuses

Mõnus vaba atmosfäär, võimalus teenindajatega mitte suheldes oma toit ise ära kaaluda ja kiiresti maksta.

Bliss Solaris taimetoit

Ja toit ise.. Muidugi pingutan seal üle, sest kõik näeb nii huvitav välja, et on kohe vaja proovida. Ja kulub umbes 10 eurot. Mille eest liha ju ei saagi. Aga -- pole midagi. Sest toit on tõeliselt hea ja polegi vaja kogu aeg liha õgida. Tõtt-öelda ma just seepärast sinna läksingi. Olen otsinud head taimetoidukohta, kus vahel lõunal käia, aga sellist, mis minu maitsega sobiks, lihtsalt pole. Vegan V on vanalinnas olemas, aga see on liiga restoran ja peale sööki on liiga nälg. Bliss on täpselt õige. Suurepärased maitsed ja kõhu saab täis. Seejuures kiiresti, sest midagi ootama ei pea, kõik on buffet/rootsilaua stiilis kenasti nina all ja saab sobivas koguses taldrikule tõsta.

Tõesti olen rahul. Hinnang 9 punkti on muidugi mitte tipprestoranide kategoorias, vaid ikkagi buffet restoranide omas. Aga suur asi on see kahtlemata.”

03.06.2018 22:25 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Tuleroog on seda arvustust muutnud: 03.06.2018 22:26
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olen selle avastusega väga rahul. Söön küll ise ka muud kui taimetoitu, aga mulle on põhiline, et toit oleks hea ja pole otsest vahet, kas selles on liha või mitte. Ja Blissis on hea küll. Keskkond on meeldiv, natuke betoonine ja modernne, aga siiski mugav ning bufeelaud koosneb väidetavalt iga päev 100-st erinevast roast. Ma neid üle pole lugenud, aga neid on tõesti omajagu ning kõiki võib vabalt endale taldrikule kuhjata. Kasvõi mitu korda järjest. Maksad nii palju kui sööd, ehk taldrik kaalutakse üle ja pärast lahkudes maksad. Võid mitu korda juurde toomas käia. Enamus asju on ühe hinnaga, aga mõned smuutid ja magustoidud on eraldi hinnastatud.
Sisse astudes saad magnetkaardi nagu Vapianos ja pärast siis lahkudes maksad. Väga odav ei tule, mingi 10+ euri tuleb ikka arvestada kui ikka sööd ka, aga samas on toit maitsev ja taimetoit vast tervislik ka :)”

02.09.2014 10:06 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.blissest.com/buffee-restoran/ Bliss arvustusi (review)Otsi Google abil: bliss (review)