7.0 9 hindajat

Baby Björn Kõhukott Miracle

Kõhukott lapse kandmiseks 4,5-12 kilo. Kaks võimalust lapse asetamiseks - näoga sisse- või väljapoole. Lisas kirju 27.11.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Minu lapsel ei olnud seal eriti mugav olla. Kui nüüd peaksin ostma, siis ostaksin ilmselt mingi ergonoomilisema. Endal ei olnud raske, aga laps ei ole seal ikka nii korrektselt toestatud. Eriti kui tegu alles väikese beebiga.”

02.01.2013 11:13 - margitike
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“See sai soetatud talve tulekul kuna kandelinas on enda hõlmad eest lahti ja külmetuseoht suur. Baby Björni saab talvemantli peale "selga panna". Võrreldes kandelinaga on see sama mugav, aga kuna on mantli peal, siis liiguvad enda käed õlgadest vabamalt. Laps saab ka kandelinaga võrreldes rohkem liigutada, eriti jalgu, vehkleb hoolega. Samuti on tal pead pöörates vaateväli suurem. Ainuke miinus on see, et lapsel ei ole mugav seal magada. Sätin küll oma salli talle alla, et ei peaks nägu vastu karedat mantliriiet olema, aga need rakmed ka võivad segada und kui vastu nägu lähevad. Kui soovin, et laps kõhupeal magama jääks, panen ta ikka linasse, aga ärkveloleku ajal sobib Baby Björn ideaalselt. ”

27.11.2012 11:45 - kirju
kirju on seda arvustust muutnud: 27.11.2012 11:45
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Baby Björn Kõhukott Miracle arvustusi (review)Otsi Google abil: baby björn kõhukott miracle (review)