Beats EP
7.0
2 hindajat

1. Beats by Dre Beats EP

Voolujoonelise välisilme ja sujuvate kurvidega kõrvaklapid. Beats heli ja RemoteTalk™ juhe, millega saab lugusid vahetada. Bassirikas helielamus.


Lisas Raido Tamar 08.06.2018
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Rahakotile mitte küll nii karmi auku löövad Beats Ep kõrvaklapid ei ole küll kõige odavamate killast aga piisavalt taskukohased. Beats teeb piisavalt kõrvaklappe, mis on kalli hinnaga ja lootused olid, et EP kõrvaklapid on meeldiv leid mõistlikus hinnaklassis. Odav hind muutis muidugi kohe skeptiliseks.

Kõrvaklappe oli erinevat värvi aga valisin musta värvi. Alustan aga materjalist ja välimusest. Nahast sisemine osa muudab pea higiseks ja kõrvadele langev osa ei ole kõige mugavam. Üldine välimus ei näe otseselt välja odav aga on pidem pettumus. Ei teki küll õrnade kõrvaklappide tunnet aga tegemist ei ole ka ülemäära kindlust tekitavate klappidega.

Heli kvaliteet on keskpärane ja sellega asi piirdubki. Sellise hinna eest leiab endale kindlasti midagi paremat. Midagi paremat, millega riskida.”

08.06.2018 20:12 - Raido Tamar
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Earbuds
8.3
3 hindajat

2. Sandberg Earbuds

Juhtmeta kõrvasisesed kõrvaklapid. Bluetooth 4.1, toetab A2DP, AVRCP, HFP, HSP Akukestvus: 3h


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
13.05.2017
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Tegin pakendi hästi ettevaatlikult lahti, selliste asjadega ei tea kunagi - võibolla tuleb tagasi saata.
Kuskil arvustuses oli suure miinusena välja toodud ühendamise keerukus, niisiis avasin kaasasoleva kasutusjuhendi. Oli hoopis lihtne, tuleb ühel kõrvaklapil nuppu all hoida 6 sekundit (ainult üks nupp ongi), kuni led hakkab punaselt vilkuma, siis teisel, ja valida telefonist SandbergBuds. Sisse-väljalülitamiseks tuleb nuppu all hoida 4 sekundit. Ühekordne kiire vajutus on paus.
Heli on üllatavalt selge ja detailne ja isegi madal ots on täitsa hea.
Kaasas on väiksemad ja suuremad kummilutid. Väiksematega oli kontakt nii tihe, et bassid kadusid ära. Suurematega oli see jama, et üks läks laadijast välja võttes pahupidi ja teine jäi üldse sinna auku kinni. Kõrvas oli tegelikult kõige parem, mul on suured kõrvad. Panin keskmised tagasi, ega neil ka häda ei ole.
Muidu on laadija hästi õnnestunud, kerge, stiilne, mugava kujuga. Klapid klõpsavad magnetiga oma pessa ja kättesaamiseks ei ole vaja ka küüntega koukida, laadija sisemine osa liigub üles, et oleks mugav noppida.
Öösel pimedas häirib ere sinine led, mis kogu aeg vilgub. Oleks võinud lahjema ledi panna, ehk kestaks aku kauem. Või siis vilkugu hoopis nö puhkeasendis, oleks lihtsam otsida.
Aga padjasõbralikud klapid on küll, nii väikesed, et kõrvast väljaulatuv osa on sisuliselt olematu.
L ja R peale kirjutatud ei ole, klapp ütleb ise kumb ta on, samuti kui aku hakkab lõppema.
Telefoniga rääkides on kvaliteet hea, ehkki heli on kuulda ainult vasakust klapist ja kõrva pannes tuleb jälgida, et mikrofon oleks suunatud suu poole.
Kokkuvõtteks. Ideaalne toode ei ole, aga plusse on rohkem kui miinuseid. Pakendi viskasin ära.”

13.05.2017 06:51 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
H+
5.0
2 hindajat

3. Bluedio H+


Lisas Sala 27.11.2016
Pane hinne: