9.0 1 hindaja

Marslane
Andy Weir

"Olen Marsil lõksus. Mul ei ole kuidagi võimalik Maaga ühendust võtta. Kui oksügenaator katki läheb, siis ma lämbun. Kui vee taaskasutussüsteem katki läheb, siis suren ma janusse. Kui Marsi-majja leke tekib, siis ma lihtsalt justkui plahvatan. Kui ükski neist asjadest ei juhtu, siis saab mul lõpuks toit otsa ja ma suren nälga. Olen omadega p*****." Andy Weir (snd 1972) on programmeerija, „Marslane“ on tema debüütromaan. Raamatu põhjal valmib 2015. aasta sügisel mängufilm. „Meisterlik … usutav … pinev …” Guardian „Üdini meelihaarav teos, kus „Gravitatsioon” kohtub „Robinson Crusoega”.” Financial Times Lisas PaulaLaht 01.10.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Raamatu peategelane on ikka uskumatult külma närviga mees. Arusaadav muidugi, et kosmonautideks valitakse kõvema närvikavaga inimesed, tavaline paanikaosakond nii ekstreemses olustikus kui kosmos tähendaks surma.

Huvitav on peategelasega kaasa mõelda ja avastada, et ka kõige julmemates tingimustes on võimalik rahulikult toimetada ja probleeme ükshaaval lahendada.

See, et põneva tegevustiku vahele on suudetud põimida ka ootamatult naljakaid vahepalu peategelase mõttekäikude näol, teeb raamatu eriti sümpaatseks. Ootan läbematult filmi!”

01.10.2015 13:20 - PaulaLaht
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Andy Weir Marslane arvustusi (review)Otsi Google abil: andy weir marslane (review)