Arvustus.com arvustused http://www.arvustus.com Arvustused ja hinnangud peaaegu kõigele! et-ee www.arvustus.com info@arvustus.com (Arvustus.com info) info@arvustus.com (Arvustus.com info) Arvustus.com arvustused http://www.arvustus.com http://www.arvustus.com/media/images/logo.gif http://www.arvustus.com%2Fkent-raju-reklaamitrikk-15%23a7583 <![CDATA[Majandus: Reklaamitrikk 1.5 (Kent Raju) - Aus reklaamiraamat.]]> http://www.arvustus.com/kent-raju-reklaamitrikk-15#a7583 Wed, 13 Nov 2019 11:40:17 +0200 http://www.arvustus.com%2Fpaulo-coelho-hipi%23a7532 <![CDATA[Raamatud: Hipi (Paulo Coelho) - Omamoodi reisikiri]]> http://www.arvustus.com/paulo-coelho-hipi#a7532 Thu, 14 Mar 2019 19:36:10 +0200 http://www.arvustus.com%2Fanthony-william-meditsiinimeedium%23a7531 <![CDATA[Raamatud: Meditsiinimeedium (Anthony William) - Ajast ees?]]> http://www.arvustus.com/anthony-william-meditsiinimeedium#a7531 Thu, 14 Mar 2019 19:24:09 +0200 http://www.arvustus.com%2Fevi-hindpere-kinnisvara%C3%B5iguse-abc-%C3%9Clevaade-kinnisvaravaldkonda-reguleerivatest-%C3%B5igusaktidest-uus-ja-t%C3%A4iendatud-v%C3%A4ljaanne%23a7446 <![CDATA[Raamatud: Kinnisvaraõiguse ABC. Ülevaade kinnisvaravaldkonda reguleerivatest õigusaktidest. Uus ja täiendatud väljaanne (Evi Hindpere) - Käsiraamatu leiad...]]> http://www.arvustus.com/evi-hindpere-kinnisvaraõiguse-abc-Ülevaade-kinnisvaravaldkonda-reguleerivatest-õigusaktidest-uus-ja-täiendatud-väljaanne#a7446 Mon, 12 Mar 2018 15:06:32 +0200 http://www.arvustus.com%2Fevi-hindpere-uus-korteriomandi-ja-korteri%C3%BChistuseadus-elu-korterelamus-enne-ja-p%C3%A4rast-uue-seaduse-kehtima-hakkamist%23a7421 <![CDATA[Õppekirjandus ja teatmeteosed: Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Elu korterelamus enne ja pärast uue seaduse kehtima hakkamist (Evi Hindpere) - Väga hea]]> http://www.arvustus.com/evi-hindpere-uus-korteriomandi-ja-korteriühistuseadus-elu-korterelamus-enne-ja-pärast-uue-seaduse-kehtima-hakkamist#a7421 Sun, 12 Nov 2017 19:55:04 +0200 http://www.arvustus.com%2Fmartina-proosa-planeerimisseadus-ja-selle-rakendamine-n%C3%B5uanded-ja-praktilised-n%C3%A4ited%23a7373 <![CDATA[Õppekirjandus ja teatmeteosed: Planeerimisseadus ja selle rakendamine. Nõuanded ja praktilised näited (Martina Proosa) - Väga hea raamat]]> http://www.arvustus.com/martina-proosa-planeerimisseadus-ja-selle-rakendamine-nõuanded-ja-praktilised-näited#a7373 Fri, 28 Apr 2017 18:54:03 +0200 http://www.arvustus.com%2Fevi-hindpere-uus-korteriomandi-ja-korteri%C3%BChistuseadus-elu-korterelamus-enne-ja-p%C3%A4rast-uue-seaduse-kehtima-hakkamist%23a7295 <![CDATA[Õppekirjandus ja teatmeteosed: Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Elu korterelamus enne ja pärast uue seaduse kehtima hakkamist (Evi Hindpere) - Väga hea]]> http://www.arvustus.com/evi-hindpere-uus-korteriomandi-ja-korteriühistuseadus-elu-korterelamus-enne-ja-pärast-uue-seaduse-kehtima-hakkamist#a7295 Fri, 18 Nov 2016 09:59:50 +0200 http://www.arvustus.com%2Fniina-siitam-t%C3%B6%C3%B6leping-ja-t%C3%B6%C3%B6lepingu-seadus-praktilised-n%C3%B5uanded-t%C3%B6%C3%B6tajale-ja-t%C3%B6%C3%B6andjale-t%C3%B6%C3%B6lepingu-s%C3%B5lmimisest-l%C3%B5petamiseni%23a7173 <![CDATA[Õppekirjandus ja teatmeteosed: Tööleping ja töölepingu seadus. Praktilised nõuanded töötajale ja tööandjale töölepingu sõlmimisest lõpetamiseni (Niina Siitam) - Raamatu leiad]]> http://www.arvustus.com/niina-siitam-tööleping-ja-töölepingu-seadus-praktilised-nõuanded-töötajale-ja-tööandjale-töölepingu-sõlmimisest-lõpetamiseni#a7173 Wed, 18 May 2016 14:24:11 +0200 http://www.arvustus.com%2Fkristel-rumessen-aloha-hawaii%21%23a7148 <![CDATA[Reisimine, riigid ja rahvad: Aloha Hawaii! (Kristel Rumessen)]]> http://www.arvustus.com/kristel-rumessen-aloha-hawaii!#a7148 Sun, 20 Mar 2016 22:52:17 +0200 http://www.arvustus.com%2Fharri-kingo-24-tarka-suurmehed-kes-muutsid-meie-m%C3%B5tlemist%23a6873 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: 24 tarka. Suurmehed, kes muutsid meie mõtlemist (Harri Kingo) - Vajalik]]> http://www.arvustus.com/harri-kingo-24-tarka-suurmehed-kes-muutsid-meie-mõtlemist#a6873 Thu, 21 May 2015 16:18:22 +0200 http://www.arvustus.com%2Fante-hein-%C3%95isu-%C3%9Che-liivimaa-m%C3%B5isa-ajalugu-ja-arhitektuur-the-history-and-architecture%23a6832 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: Õisu. Ühe Liivimaa mõisa ajalugu ja arhitektuur. The History and Architecture (Ante Hein) - meenutused]]> http://www.arvustus.com/ante-hein-Õisu-Ühe-liivimaa-mõisa-ajalugu-ja-arhitektuur-the-history-and-architecture#a6832 Sun, 05 Apr 2015 09:29:55 +0200 http://www.arvustus.com%2Fraivo-seppo-nirvaana-rada%23a6814 <![CDATA[Raamatud: Nirvaana rada (Raivo Seppo)]]> http://www.arvustus.com/raivo-seppo-nirvaana-rada#a6814 Tue, 17 Mar 2015 11:00:44 +0200 http://www.arvustus.com%2Fmari-liis-lille-v%C3%B5luv%C3%A4ega-m%C3%A4nguasjad%23a6702 <![CDATA[Hobid: Võluväega mänguasjad (Mari-Liis Lille)]]> http://www.arvustus.com/mari-liis-lille-võluväega-mänguasjad#a6702 Wed, 25 Feb 2015 09:20:05 +0200 http://www.arvustus.com%2Fvladislav-korzets-%C3%95ngitsemine%23a6701 <![CDATA[Hobid: Õngitsemine+ (Vladislav Korzets)]]> http://www.arvustus.com/vladislav-korzets-Õngitsemine#a6701 Wed, 25 Feb 2015 09:17:01 +0200 http://www.arvustus.com%2Fjan-guillou-kurjus%23a6604 <![CDATA[Raamatud: Kurjus (Jan Guillou) - Lemmik]]> http://www.arvustus.com/jan-guillou-kurjus#a6604 Wed, 18 Feb 2015 14:57:24 +0200 http://www.arvustus.com%2Fjk-rowling-ootamatu-v%C3%B5imalus%23a6600 <![CDATA[Raamatud: Ootamatu võimalus (J.K .Rowling) - Elu]]> http://www.arvustus.com/jk-rowling-ootamatu-võimalus#a6600 Wed, 18 Feb 2015 13:24:03 +0200 http://www.arvustus.com%2Ft%C3%B5nn-sarv-%C3%BClestunnistus%23a6528 <![CDATA[Raamatud: Ülestunnistus (Tõnn Sarv)]]> http://www.arvustus.com/tõnn-sarv-ülestunnistus#a6528 Fri, 30 Jan 2015 18:48:57 +0200 http://www.arvustus.com%2Ftimo-porval-tarvi-tiits-just-nii-h%C3%A4rra-seersant%23a6405 <![CDATA[Raamatud: Just nii, härra seersant! (Timo Porval, Tarvi Tiits) - Aus lugu]]> http://www.arvustus.com/timo-porval-tarvi-tiits-just-nii-härra-seersant#a6405 Mon, 20 Oct 2014 17:22:44 +0200 http://www.arvustus.com%2Feinar-ellermaa-inge-pitsner-estonia-inimesed%23a6394 <![CDATA[Raamatud: Estonia inimesed (Einar Ellermaa, Inge Pitsner) - "Estonia inimesed" süstib lootust]]> http://www.arvustus.com/einar-ellermaa-inge-pitsner-estonia-inimesed#a6394 Thu, 16 Oct 2014 16:49:01 +0200 http://www.arvustus.com%2Ftimo-porval-tarvi-tiits-just-nii-h%C3%A4rra-seersant%23a6393 <![CDATA[Raamatud: Just nii, härra seersant! (Timo Porval, Tarvi Tiits) - Naljakas, põnev ja mõtlemapanev raamat.]]> http://www.arvustus.com/timo-porval-tarvi-tiits-just-nii-härra-seersant#a6393 Thu, 16 Oct 2014 16:42:37 +0200 http://www.arvustus.com%2Fandra-kalda-tordil%C3%B5ik%23a6392 <![CDATA[Raamatud: Tordilõik (Andra Kalda)]]> http://www.arvustus.com/andra-kalda-tordilõik#a6392 Thu, 16 Oct 2014 15:38:41 +0200 http://www.arvustus.com%2Fevi-hindpere-kinnisvara%C3%B5iguse-abc%23a6088 <![CDATA[Õppekirjandus ja teatmeteosed: Kinnisvaraõiguse ABC (Evi Hindpere) - Hea raamat]]> http://www.arvustus.com/evi-hindpere-kinnisvaraõiguse-abc#a6088 Fri, 10 Jan 2014 09:24:13 +0200 http://www.arvustus.com%2Fsteven-d-levitt-stephen-j-dubner-freakonomics-hullumajandus%23a6079 <![CDATA[Majandus: Freakonomics. Hullumajandus (Steven D. Levitt, Stephen J. Dubner) - Tõsiselt hea raamat]]> http://www.arvustus.com/steven-d-levitt-stephen-j-dubner-freakonomics-hullumajandus#a6079 Thu, 02 Jan 2014 21:02:11 +0200 http://www.arvustus.com%2Feia-uus-minu-prantsusmaa-elu-nagu-sirelivein%23a6017 <![CDATA[Reisimine, riigid ja rahvad: Minu Prantsusmaa. Elu nagu sirelivein (Eia Uus) - Eia Prantsusmaa]]> http://www.arvustus.com/eia-uus-minu-prantsusmaa-elu-nagu-sirelivein#a6017 Tue, 03 Dec 2013 14:34:34 +0200 http://www.arvustus.com%2Fdoris-kareva-j%C3%BCrgen-rooste-elutants%23a5993 <![CDATA[Raamatud: Elutants (Doris Kareva, Jürgen Rooste) - Tants eluga]]> http://www.arvustus.com/doris-kareva-jürgen-rooste-elutants#a5993 Tue, 19 Nov 2013 14:07:14 +0200