Arvustus.com arvustused http://www.arvustus.com Arvustused ja hinnangud peaaegu kõigele! et-ee www.arvustus.com info@arvustus.com (Arvustus.com info) info@arvustus.com (Arvustus.com info) Arvustus.com arvustused http://www.arvustus.com http://www.arvustus.com/media/images/logo.gif http://www.arvustus.com%2Fharri-kingo-24-tarka-suurmehed-kes-muutsid-meie-m%C3%B5tlemist%23a6873 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: 24 tarka. Suurmehed, kes muutsid meie mõtlemist (Harri Kingo) - Vajalik]]> http://www.arvustus.com/harri-kingo-24-tarka-suurmehed-kes-muutsid-meie-mõtlemist#a6873 Thu, 21 May 2015 16:18:22 +0200 http://www.arvustus.com%2Fante-hein-%C3%95isu-%C3%9Che-liivimaa-m%C3%B5isa-ajalugu-ja-arhitektuur-the-history-and-architecture%23a6832 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: Õisu. Ühe Liivimaa mõisa ajalugu ja arhitektuur. The History and Architecture (Ante Hein) - meenutused]]> http://www.arvustus.com/ante-hein-Õisu-Ühe-liivimaa-mõisa-ajalugu-ja-arhitektuur-the-history-and-architecture#a6832 Sun, 05 Apr 2015 09:29:55 +0200 http://www.arvustus.com%2Fkalle-muuli-isamaa-tagatuba%23a5266 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: Isamaa tagatuba (Kalle Muuli) - Tasub lugeda]]> http://www.arvustus.com/kalle-muuli-isamaa-tagatuba#a5266 Thu, 29 Nov 2012 15:01:39 +0200 http://www.arvustus.com%2Fkristi-vaink%C3%BCla-anneli-aasm%C3%A4e-krister-kivi-k%C3%A4rt-blumberg-kai-kalamees-toomas-hendrik-ilves-kikilipsu-taga-presidendi-elu-lugu%23a5106 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: Toomas Hendrik Ilves. Kikilipsu taga. Presidendi elu lugu (Kristi Vainküla, Anneli Aasmäe, Krister Kivi, Kärt Blumberg, Kai Kalamees) - Kikkis lips]]> http://www.arvustus.com/kristi-vainküla-anneli-aasmäe-krister-kivi-kärt-blumberg-kai-kalamees-toomas-hendrik-ilves-kikilipsu-taga-presidendi-elu-lugu#a5106 Sat, 29 Sep 2012 22:17:57 +0200 http://www.arvustus.com%2Fhenn-karits-aadu-j%C3%B5giaas-leegitseval-piiril%23a4998 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: Leegitseval piiril (Henn Karits, Aadu Jõgiaas) - Väga hea raamat!]]> http://www.arvustus.com/henn-karits-aadu-jõgiaas-leegitseval-piiril#a4998 Fri, 07 Sep 2012 13:19:34 +0200 http://www.arvustus.com%2Faare-olander-kadunud-vaated%23a4874 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: Kadunud vaated (Aare Olander) - Tallinna ajalugu pildis]]> http://www.arvustus.com/aare-olander-kadunud-vaated#a4874 Tue, 07 Aug 2012 20:23:43 +0200 http://www.arvustus.com%2Fkristjan-luts-eesti-s%C3%B5jaajaloo-teejuht%23a4622 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: Eesti sõjaajaloo teejuht (Kristjan Luts) - väärt tükk]]> http://www.arvustus.com/kristjan-luts-eesti-sõjaajaloo-teejuht#a4622 Sun, 13 May 2012 10:58:42 +0200 http://www.arvustus.com%2Ftoomas-hendrik-ilves-suurem-eesti.-valik-presidendik%C3%B5nesid-ja-kirjutisi-2006-2011%23a3876 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: Suurem Eesti. Valik presidendikõnesid ja -kirjutisi 2006-2011 (Toomas Hendrik Ilves) - Presidendi kõned]]> http://www.arvustus.com/toomas-hendrik-ilves-suurem-eesti.-valik-presidendikõnesid-ja-kirjutisi-2006-2011#a3876 Fri, 02 Dec 2011 11:17:36 +0200 http://www.arvustus.com%2Ftarmo-vahter-vaba-riigi-tulek%23a3847 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: Vaba riigi tulek (Tarmo Vahter) - Eesti ajalugu]]> http://www.arvustus.com/tarmo-vahter-vaba-riigi-tulek#a3847 Sat, 26 Nov 2011 20:41:10 +0200 http://www.arvustus.com%2Fshelley-klein-ajaloo-kurikuulsaimad-naised%23a3294 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: Ajaloo kurikuulsaimad naised (Shelley Klein) - Põnev ja kohati väga võigas]]> http://www.arvustus.com/shelley-klein-ajaloo-kurikuulsaimad-naised#a3294 Fri, 08 Jul 2011 14:31:34 +0200 http://www.arvustus.com%2Fmart-laar-101-eesti-ajaloo-s%C3%BCndmust%23a2358 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: 101 Eesti ajaloo sündmust (Mart Laar) - Ei ole kuigi põhjalik, aga ongi vast hea]]> http://www.arvustus.com/mart-laar-101-eesti-ajaloo-sündmust#a2358 Mon, 24 Jan 2011 13:44:43 +0200 http://www.arvustus.com%2Fjake-page-suure-vaimu-r%C3%BCpes%23a2274 <![CDATA[Ajalugu ja poliitika: Suure vaimu rüpes (Jake Page) - Mahukas ja sisukas]]> http://www.arvustus.com/jake-page-suure-vaimu-rüpes#a2274 Mon, 17 Jan 2011 11:00:07 +0200