Kus on armastus?

1. Kus on armastus?
Kätlin Vainola

Kust sa tead, et sa mind armastad?” küsis Saara emalt. Lihtsalt tean, ma tunnen seda siin ja siin ja siin,” vastas ema ja näitas oma südame peale ja pea peale ja kõhu peale. Selles loos on armastus koogis, mis ahjus küpseb. Armastus on pildis, mille isa seinale paneb. Armastus on käes, mis teeb kassile pai. 2013. a Põlvepikuraamatu konkursil sai "Kus on armastus?" I koha.


Lisas sipsik 27.03.2014
Pane hinne:
Karuelu aabits + DVD

2. Karuelu aabits + DVD
Kätlin Vainola, Peep Männil

„Karuelu aabits“ on ennekõike raamat karudest. Karupoegade sündimisest kuni nende iseseisva elu alguseni kulub kaks aastat. Raamatust saate teada, kuidas karupojad kasvavad, mida söövad ja missuguseid elutarkusi õpivad. Lisaks leiate ka lugusid loomadest, kellega noored karud maailma avastades kohtuvad. Raamatu teeb veelgi põnevamaks sellega kaasas olev DVD, millelt võite vaadata filmilõike karude, rebaste, mäkrade, kobraste ja teiste metsloomade tegemistest ja toimetamistest.


Lisas Marge-Elin Roose 19.10.2012
Pane hinne:
Igavene suvi
5.7
3 hindajat

3. Igavene suvi
Allan Vainola & Unenäopüüdjad

1. Hellase kraatri kohal 2. Pošumavska ühing 3. Taksosõit 4. Igavene suvi 5. Kuis kõik jääb 6. Ükskord Elvas 7. Mul oli üks plika 8. Kõik on must 9. Igavest elu lõppevas öös 10. Ood heinapallidele //2011 MBMA EST RECORDS


Lisas veelmaa 12.04.2012
Pane hinne:
Inventuur
7.8
6 hindajat

4. Inventuur
Allan Vainola

Muusik Allan Vainola teeb raamatus „Inventuur“ oma elust ja ajastust omalaadse inventuuri, meenutades sündmusi, mis jäävad põhiliselt aastaisse 1980-2001. See ei ole ajajärgu täpne dokument, pigem on kirjas eredamad sähvatused, mis on ajaproovile vastu pidanud. Punk ja nõukogude aeg; muretu kulgemine kuldses kolmnurgas Moskva, Varblane, Pegasus; Vennaskond, Metro Luminal, Sõpruse Puiestee ja teised bändid; hullumaja ja põgenemine Soome; seiklused Venemaal ja armastus. Autor on köitvalt portreteerinud ka omaaegseid värvikaid tegelasi, kellest nii mõnegi saatus oli traagiline. Toimetajad: Sirje Maasikamäe, Peeter Helme.


Lisas adonis 28.04.2011
Pane hinne: