8.0 8 hindajat

Lottemaa
http://lottemaa.ee

Lotte-teemaline teemapark kogu perele.
Lottemaa on kaunis rannametsas asuv Leiutajateküla, mis on tuttav Lotte filmidest, muusikalidest ja raamatutest. Siin kohtud Lotte, Bruno, Alberti ja teiste Leiutajateküla elanikega ning saad nendega koos mängida ja leiutada. Lottemaal ootavad avastamist üle saja atraktsiooni, temaatilised majad, meeldivad toiduelamused, suveniiripoed ja supelrand. Avastamist, leiutamist ja pööraselt huvitavaid seiklusi jätkub terveks päevaks kogu perele. Asukoht Reiu küla, Tahkuranna vald, Pärnumaa.

Lisas sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
30.06.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“3 nõuannet:
Pilet osta eelmüügist. Hinnavahe on väike (15 vs 17€) aga väldid ühes pikas sabas seismise.
Parkimisžetoon osta väljudes - see, millega väljuva tõkkepuu alt läbi saab, Sest hommikupoole on parkimis/rongipiletikassas pikk järjekord. Kassa on lahti kella 17ni.
Kolmandaks, mine jala. Parklast väravasse on mõnus 800m jalutuskäik. Rongivagun on diislitossu täis ja sõit kestab koos pealeronimise ja ootamisega 10 min. Sama kiiresti jõuad ka jalgsi.

Aga Lottemaa ise on tore. Projekteeritud/ehitatud hästi ja suurelt, samas on ka palju väikseid detaile, mis raamatust/multikast tuttavad. Eriliselt toredad on aga tegelased. Neil on alati aega lastega natuke jutustada, isegi kui etendusele kiire. Tõsi, nad on oma joonistatud kujudest erinevad. Välimuselt ka, aga ma mõtlen just iseloomult. Adalbert oli minu jaoks suurim üllataja, sest Lottemaal on ta selline romantiline õrnhing ja alles teiseks egotsentriline ärpleja. Ja teine üllatus on Paula, kes on tõeliselt armas väikeste laste sõber, kellega saab Bruno majas igasuguste muusikariistadega mässata. Eks neid näitlejaid ole iga tegelase kohta rohkem kui üks, YMMV.

Igatahes soovitan. Järjekordade eest tahaks ühe punkti maha võtta, aga samas ega Lottemaa süüdi ei ole, et ta nii popuplaarne on. 10p”

23.07.2015 19:46 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://lottemaa.ee Lottemaa arvustusi (review)Otsi Google abil: lottemaa (review)