Beats EP
7.0
2 hindajat

1. Beats by Dre Beats EP

Voolujoonelise välisilme ja sujuvate kurvidega kõrvaklapid. Beats heli ja RemoteTalk™ juhe, millega saab lugusid vahetada. Bassirikas helielamus.


Lisas Raido Tamar 08.06.2018
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Rahakotile mitte küll nii karmi auku löövad Beats Ep kõrvaklapid ei ole küll kõige odavamate killast aga piisavalt taskukohased. Beats teeb piisavalt kõrvaklappe, mis on kalli hinnaga ja lootused olid, et EP kõrvaklapid on meeldiv leid mõistlikus hinnaklassis. Odav hind muutis muidugi kohe skeptiliseks.

Kõrvaklappe oli erinevat värvi aga valisin musta värvi. Alustan aga materjalist ja välimusest. Nahast sisemine osa muudab pea higiseks ja kõrvadele langev osa ei ole kõige mugavam. Üldine välimus ei näe otseselt välja odav aga on pidem pettumus. Ei teki küll õrnade kõrvaklappide tunnet aga tegemist ei ole ka ülemäära kindlust tekitavate klappidega.

Heli kvaliteet on keskpärane ja sellega asi piirdubki. Sellise hinna eest leiab endale kindlasti midagi paremat. Midagi paremat, millega riskida.”

08.06.2018 20:12 - Raido Tamar
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Earbuds
8.3
3 hindajat

2. Sandberg Earbuds

Juhtmeta kõrvasisesed kõrvaklapid. Bluetooth 4.1, toetab A2DP, AVRCP, HFP, HSP Akukestvus: 3h


Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
13.05.2017
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Tegin pakendi hästi ettevaatlikult lahti, selliste asjadega ei tea kunagi - võibolla tuleb tagasi saata.
Kuskil arvustuses oli suure miinusena välja toodud ühendamise keerukus, niisiis avasin kaasasoleva kasutusjuhendi. Oli hoopis lihtne, tuleb ühel kõrvaklapil nuppu all hoida 6 sekundit (ainult üks nupp ongi), kuni led hakkab punaselt vilkuma, siis teisel, ja valida telefonist SandbergBuds. Sisse-väljalülitamiseks tuleb nuppu all hoida 4 sekundit. Ühekordne kiire vajutus on paus.
Heli on üllatavalt selge ja detailne ja isegi madal ots on täitsa hea.
Kaasas on väiksemad ja suuremad kummilutid. Väiksematega oli kontakt nii tihe, et bassid kadusid ära. Suurematega oli see jama, et üks läks laadijast välja võttes pahupidi ja teine jäi üldse sinna auku kinni. Kõrvas oli tegelikult kõige parem, mul on suured kõrvad. Panin keskmised tagasi, ega neil ka häda ei ole.
Muidu on laadija hästi õnnestunud, kerge, stiilne, mugava kujuga. Klapid klõpsavad magnetiga oma pessa ja kättesaamiseks ei ole vaja ka küüntega koukida, laadija sisemine osa liigub üles, et oleks mugav noppida.
Öösel pimedas häirib ere sinine led, mis kogu aeg vilgub. Oleks võinud lahjema ledi panna, ehk kestaks aku kauem. Või siis vilkugu hoopis nö puhkeasendis, oleks lihtsam otsida.
Aga padjasõbralikud klapid on küll, nii väikesed, et kõrvast väljaulatuv osa on sisuliselt olematu.
L ja R peale kirjutatud ei ole, klapp ütleb ise kumb ta on, samuti kui aku hakkab lõppema.
Telefoniga rääkides on kvaliteet hea, ehkki heli on kuulda ainult vasakust klapist ja kõrva pannes tuleb jälgida, et mikrofon oleks suunatud suu poole.
Kokkuvõtteks. Ideaalne toode ei ole, aga plusse on rohkem kui miinuseid. Pakendi viskasin ära.”

13.05.2017 06:51 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
H+
5.0
2 hindajat

3. Bluedio H+


Lisas Sala 27.11.2016
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Bluedio H+ puhul on tegu odavate (Umbes ~22€) bluetooth klappidega. Vaatame siis millega täpsemalt tegemist on.

Tehnilised andmed:
Connectivity : Bluetooth, 3.5mm
Memory Card: Yes (MicroSD)
Driver unit: 57mm
Frequency response : 20~20000KHz
Impedance : 16ohms
Sensitivity : 110 dB
THD: <0.1%
Power supply: USB port DC 5V
Working time: Talk time: 45 hours; Bluetooth Music playing time: 40 hours, FM Radio: 15 hours, MicroSD music play: 15 hours
Standby time: Up to 1625 hours
Charging time: About 2 hours
Bluetooth version: V4.1
Bluetooth distance: W/O obstacles 10m
Bluetooth band: 2.4GHz-2.48GHz
Bluetooth protocol: AVRCP, HFP, A2DP, HSP
Package weight: 0.483 kg


Pakendi sisu:
Minu müüja saatis klapid ilma pakendita, kuid sellegipoolest pakitult paksult mullikilesse mis omakorda pistetud õhubatoonikeste vahele (või kuidas neid täpselt nimetatakse, ei oska öelda).
Pakis siis olid klapid, 3.5mm juhe, usb juhe ja väike manuaal (olemas kenasti ka ingliskeel). Manuaali küljes on ka väike kleeps security koodiga mille järgi saab bluedio lehel klappide originaalsust kontrollida. Sait on muidugi puhtas hiina keeles ja kus seda täpsemalt teha, ei hakanud uurima.


Klappidest:
Ega ~20€ eest teab mis kvaliteeti väga oodata ei ole. Klapid on valmistatud puhtalt plastikust ning mõned detailid lihtsalt üle kroomitud, et anda klappidele veidi "kallim" välimus. Samas midagi ka ei logise ega krigise ning küljest kukkuma ei hakka. Klappide ülemine osa on pehmendatud svammiga ning kaetud mõlemalt poolt kunstnahaga. Kuid svammi paksus on võrreldes sennheiser hd201-ga hea 2x õhem. Peas olles aga miskit hõõruma ei hakanud.
Kõrvadele suruvad klapid piisava tugevusega ning 2 tunnise peasoleku jooksul kõrvad valusaks ei jäänud.


Parema klapi peal on siis kogu nupurivi.

On/Off nupp - Hoides nuppu all lülitab klapid sisse ja välja, lisaks kostub klappidest teade, et need lülitatakse kas sisse või siis välja.
Mode - Saab valida FM raadio ning MicroSD kaardi vahel.
Scan - FM jaamade skännimiseks.
Play/stop - võimaldab samuti ka kõne vastu võtta ja lõpetada
next/previous - saab vahetada lugusi, fm jaamasi ning hoides nuppu next või previous asendis läheb helitugevus vastavalt kas tugevamaks või vaiksemaks
Paremal klapil all USB pesa klappide laadimiseks
Vasakul klapil 3.5mm pesa, mis võimaldab klappe kasutada tavaliste klappidena.
Mikrofon asub samuti parema klapi küljes USB pesa kõrval.


MicroSD karti toetavad antud klapid kirjade järgi kuni 32gb suuruseid. Kahjuks endal suuremat võtta polnud, et järgi proovida kas toimiks ka suuremad või mitte. Muusikat suudavad klapid mälukaardilt esitada kas MP3 või WAV vormingus. Eelmise ja järgmise loo vahel skippimine käib kiirelt ja ega ei oskagi miskit ette heita.

FM Raadio oli aga suhteliselt suureks üllatuseks. Kuna klappidel väline antenn puudub siis ega miskit erilist sellest ei oodanud. Reaalsuses aga vaata, et teeb ka mõnele kehvemale raadiole silmad ette, rääkimata mobiilidest mis kasutavad kõrvaklapi juhtmeid antennina. Umbes 45km kaugusel saatjast suutis kenasti leida üles näiteks retroFM, sky+, myhits, starfm jne jaamad. Muidugi on aga nad seetõttu ka suhteliselt tundlikud igasugustele häiretele mida korteris elektrilised seadmed tekitavad.
Jaamade otsing võtab umbes 2 minutit ning jaamu tuleb muidugi vahetada pimedast peast next/previous nupuga. Salvestab ta muidugi kenasti sageduste järgi järjekorras, seega põhimõtteliselt kui tead umbes mis järjekorras jaamad levivad, leiab õige üles küll. RDS tugi puudub, seega ühe saatja mõjust teise minnes tuleb teha uus jaamaotsing. Manuaalselt MHz kaupa otsida ei saa, olemas vaid automaatotsing.

Bluetoothiga ühendus sujus hõlpsasti ning ühendust suudab telefoniga korteri piires kenasti hoida ka läbi kahe betoonseina. Proovides telefon ühes korteri otsas ja ise teises korteri otsas esineb siiski juba mõningast katkemist kui ringi liikuda. Lähema distantsiga aga probleeme ei teki ning otsenähtavusega peaks saama ilmselt pikema vahemaa kui 10m kätte.

Üks huvitav võimalus on ka selline, et kui on 2 paari klappe, ning üks paar ühendada bluetoothiga näiteks telefoniga siis teise paari klappe saab 3.5mm kaabliga ühendada esimeste külge ja kuulata sama asja. Iseasi kui kasulik selline võimalus on, aga olemas ta igaljuhul on neil.

Helikvaliteedist rääkides on ilmselt maitsed erinevad ning miskid melomaanid kiruks ilmselt kvaliteedi maapõhja. Bassisõbrad peaks olema aga rõõmsad, seda on ikka küllaga ja mängib madalale. By default on aga vähemalt minu jaoks kõrgeid natukene puudu kuid seda saab equalizeriga järgi aidata. Vaiksed nad ka pole. Suudab nii klappide enda võim bluetooth puhul ikka valju heli teha (mina max tugevusega klappe pähe panna ei soovinud) ning samuti 3.5mm juhtmega arvuti küljes winampis helitugevus 100% ja helikaardil 20% oli juba vägagi valju heliga.
Kuulates pool tunnikest muusikat nende klappidega ja vahetades sennheiser hd 201 peale, tundub, nagu sennheiseri puhul oleks tegu miskise kellraadioga, millel alumine ots totaalselt puudub

Mikrofoni kahjuks õieti pole testida saanud kuna bluetooth adapter windowsi all keeldub koostööst ja selle osa uuendan kui uus adapter saabub. Läbi discordi natukene proovisin ja kuulda oli igal juhul suhteliselt kenasti, arvestades, et mikrofon asub reaalselt kõrva juures ning tundus olevat ka miskisugune taustamüra eemaldus kuna kõrval mängiva teleka heli kuulda polnud.

Aku peab standby-s hea 2 kuud umbes ning üle bluetoothi muusikat kuulates saab hakkama umbes 40 tunniga. Seega kui kuulata kuskil 5-6 tundi päevas muusikat siis tuleb klappe laadida vaid korra nädalas. Ka kasutajad erinevatel saitidel on kiitnud just antud klappide aku vastupidavust.

Plussid/Miinused

+ Kena bass
+ Hind
+ Suhteliselt hästi toimiv FM raadio
+ ülimalt hea aku vastupidavus

- Kõrgemat otsa veidi vähe

Sellise hinna juures tugev 9/10 hinnang”

27.11.2016 20:51 - Sala
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
P5 Wireless
4.0
3 hindajat

4. Bowers & Wilkins P5 Wireless

Juhtmevabad Bluetooth-kõrvaklapid. 40 mm valjuhääldid, 213 g kaal, 17 h akukestus. MicroUSB laadimine. Toetab aptX koodekit ja AAC striiming koodekit.


Lisas Eluleja 01.11.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kui vajad juhtmevabasid kõrvaklappe, siis B&W P5 Wireless on üks parimaid, mille raha eest osta saad. Korraliku helivaljusega, hea kesksageduste esitusega ja arvestades vaid 40 mm valjukaid, on ka bassiesitus päris muljetavaldavalt sügav ja täpne. Silmas tasub aga pidada, et samas hinnaklassis olevate juhtmega kõrvaklappide esitatava heli kvaliteet on veel kõrgem, nii et osta need vaid juhul kui tõesti juhtmega variant sulle ei sobi.

Ka peas on klapid mugavad ka pikemal kuulamisel ning ühe kõrvaklapi peal asub 3 nuppu, mis võimaldavad helivaljust reguleerida, lugusid pausile panna või järgmist esitada ning isegi telefonikõnedele vastata.

Kui aku tühi, saab sisemist akut laadida microUSB kaabliga, aga kui laadimisaega ei ole, siis on kaasas ka klassikaline väike kõrvaklapijuhe, mille kohe ühendada saad ja muusika/podcast/misiganes jätkub. Ei, see ei tee helikvaliteeti paremaks! :)

Seega siis väga asjalikud juhtmevabad kõrvaklapid. Mugavad ja hea heliga. Maksavad aga omajagu raha ning kui oled puhtalt hea heli peal väljas, siis vaata ikka juhtmega variante. Kui need pole variant, siis P5 sind alt ei vea. Juhtmevabade seas minu kuulmist mööda täielikud kunnid.”

01.11.2015 20:41 - Eluleja
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
R+
9.1
8 hindajat

5. Bluedio R+

Bluedio R+ juhtmevabad kõrvaklapid on ühed hinnatuimad maailmas. Kasutades uusimat tehnoloogiat on saavutatud väga kena disaini ja mugavad kõrvaklapid. Klappidel on väga palju lisafunktsioone mis sobivad nii vähem kui rohkem nõudlikult kasutajale. Lisaks juhtmevabale kasutusele ehk Bluetooth 4.0, saab klappe ühendada ka NFC, mälukaardi kui ka 3,5mm kaabli kaudu. Tänu kõige uuemale tehnoloogiale on saavutatud klappide akukestvuseks kuni 1300 tundi ehk ligemale 50 päeva. Pidevalt kuulates ulatub kasutusaeg kuni 28 tunnini. Tehnilised andmed: Bluetooth Version: V4.0 Support aptX®、A2DP、AVRCP、HSP、HFP RF Frequency Range: 2402 ~ 2480MHz(ISM BAND) Transmitting Power: Class2 RF Sensitivity: < -85dBm (PER 1 %) Operating Distance: Up to 20m (free space) Frequency Response: 5-25kHz Talk Time: Up to 28hrs Bluetooth Music playtime: Up to 28hrs Standby Time: Up to 1300hrs(50days) Charging Time: 3~5hrs Charging Port: Micro-USB 5PINS Body size: 190*190*80mm Box size: 280*170*96mm Net weight: 260g Komplekt sisaldab: 1x Bluedio R+ juhtmevabasid kõrvaklappe 1x USB laadimisjuhe 1x 3,5mm ühenduskaabel 1x Pouch ehk kott mugavaks klappide hoidmiseks


Lisas Kaur Reinjärv 31.10.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Väga mugavad kasutada, bass võtab kõrva värisema kuid isegi volüümi põhja keerates ei hakka väga kõrvadele vaid heli jääb puhtaks ning väga hästi tajutavaks. Klapid natukene rasked ja suhteliselt pehmest plastikust kuid näevad välja väga head. Klappe saab mugavalt kokku panna, kaasas on ka mõnus sametist kott kuhu sisse need panna. Bassisõpradel muidugi väga soojalt soovitan, võtab ikka kõrva värisema küll. Väga soliidne pakend ning kõik vajalik olemas. Mõne sekundiga ühendab läbi bluetoothi klapid, kadunud ei ole ükski ühendus. Tegemist ei ole siiski stuudioklappidega, kuid arvestades hinda on raske paremaid leida!”

31.10.2014 12:37 - Kaur Reinjärv
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
SYNC by 50
4.0
2 hindajat

6. SMS Audio SYNC by 50

40 mm valjuhäälditega Bluetooth kõrvaklapid. 3,5 mm analoogaudio sisend. Mini-USB laadimisport, juhtnupud klappide peal, mikrobon juhtme küljes.


Lisas Koll 12.06.2014
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“50 Cent oli abiks või mitte, aga head nahka neist klappidest ei tulnud. Need on oma kehva koostekvaliteedi ja nutusevõitu bassi tõttu sellised, mille eest nii suurt raha kui poes küsitakse, küll maksta ei tasu. Plussiks vaid see, et on aptX koodeki tugi, mis tähendab, et mõnest arvutist saab striimida CD-kvaliteediga muusikat sinna.”

12.06.2014 20:11 - Koll
Hinnang arvustusele:
  +0   -0