Tallinn on maailma tõusvate reisisihtkohtade edetabelis 3. kohal

494 XP
pühapäev, 29. jaanuar 2012 14:34
TripAdvisor avaldas nimekirja 15 linnast, mida soovitab sel aastal külastada.
Edetabeli aluseks on reisisihtkoha populaarsuse kasv TripAdvisori kasutajate hulgas ja kasutajate hinnangul on Tallinn lausa auväärsel 3. kohal.

1. koht: Lagos (Portugal)
Lagos on Portugali lõunapoolseima piirkonna Algarve pealinnast Farost vaid tunnise autosõidu kaugusel asuv 20 000 elanikuga ja värvika ajalooga väikelinn, mis saab kiidusõnu lisaks kaunitele ja puhastele randadele ka ilusa ja hästisäilinud vanalinna eest.

2. koht: Hua Hin (Tai)
Asutatud 1920. aastatel, on Hua Hin Tai vanim kuurortlinn, kus asub ka 1923-24 ehitatud kuningapere suveresidents. Kuningapere naabruses suvitada tundus meelepärane ka Tai kõrgklassile, nii peetakse vaatamisväärseks huvitavat ja ajastukohasena säilinud vanalinna. Hua Hin asub Siiami lahe läänerannikul, Bankgokist umbes 200 km kaugusel. Bangkokist soovitatakse minna siiski lennukiga, autoga sõidab sinna umbes 4 tundi.

3. koht: Tallinn
Ka Tallinna puhul kiidetakse loomulikult vanalinna, eriti selle kompaktsust - vanalinn on väike ja pea kõik vaatamisväärsused saab jalgsi läbi jalutada. Huvitavamate vaatamisväärsustena on rohkem punkte kogunud KUMU, KGB muuseum ja Eesti Vabaõhumuuseum, aga ka Coca-Cola Plaza ja Kadrioru park.

Tallinnast järgmisele, 4. kohale, on hääletatud Venemaa pealinn Moskva ja 7. kohalt leiame Stockholmi.

15 tõusvat reisisihtkohta aastal 2012:
http://www.tripadvisor.com/InfoCenter-a_ctr.ontherise__5F__world__5F__en
1024 XP
pühapäev, 29. jaanuar 2012 17:51
Lahe uudis ju!
7936 XP
Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
pühapäev, 29. jaanuar 2012 23:02
Ohoo, Tallinn on popp! Lisaks maailma sihtkohtade 3. kohale on Tallinn nr. 1 Euroopa tõusev Euroopa sihtkoht. Riia ja Moskva ees.

http://www.tripadvisor.com/InfoCenter-a_ctr.ontherise__5F__eur

Kuigi TripAdvisor on vist segi natuke, mis ajast asuvad Euroopas 6. Seminyak, Indonesia, 8. Austin, TX või 10. Chaweng, Thailand?
Mis värvi on see sinine ruut?