Mida osta beebile?

2 XP
pühapäev, 11. märts 2012 22:32
Meil on 7 kuu pärast laps sündimas ja kuna tegemist esimese lapsega, siis ei ole veel päris kursis kõigega, millega "varustuse" mõttes kursis olema peaks. No ma ikka tean, mida umbes vaja on, aga millist täpselt osta, seda küll ei tea. Iga müügimees kiidab enda kaubamärki ja üldiselt paistab kõik nii kallis!!
Keegi kogenum võiks kirjutada, mis asju (vankrid, kärud, turvahällid jne) üldse vaja on ning siis äkki mõni teab ka soovitada, mida ühe või teise puhul vaatama peaks vms.
756 XP
pühapäev, 11. märts 2012 23:59
Esiteks, palju õnne kullake!

Osta vannituppa mingi ratastel vann-mähkimisalus, see on su elupäästja. Kompaktne, riiulitele mahuvad kõik riided, mähkimislaual saad mähkusid vahetada ja kui mähkimislaua üles tõstad, on pisike kohe vannis.

Siis osta enne sünnitust kokku võimalikult palju riideid, Pärast sünnitust ei ole sinust enam mingit ostjat.
Osta igasuguseid numbreid. Titt kasvab nii kiiresti, et ühed sipukad saab talle jalga tõmmata vaevalt paar-kolm korda. Riideid soovian osta kasutatuid ja peale seda 3 korda kasutamist edasi müüa.

Registreeri ennast Apteek+ lehel, saad sellise suure pappkarbi, kus päris palju vajalikke vahendeid sees.. äiteks Linola vanniõli sampler, kui tite nahk ketendab,siis see Linola teeb imesid.

Teiseks osta siis veel mähkmeid. Soovitan Liberot. Kuigi Libero on suhtelielt paks võrreldes imeõhukese Pampersiga, puudub Pampersil selja taga mähet kokkutõmbav kummiriba, nii et peale igat kakamist on selg ja riided kakased ja vaja sipukaid vahetada.

Turvahälli vajad tita sünnitusmajast koju toomiseks ja kuni 6 kuu jooksul tite kuhugi kaasavõtmiseks. Aga, last ei tohi turvahällis hoida kauem kui 2 tundi, muidu selg väsib ära ja tita on vaja panna selili siledale alusele.
2 XP
esmaspäev, 12. märts 2012 14:12
Aitäh Kätu kiire vastuse eest! Ja õnnitluste eest ka. No see kõik on ju nii uus alles!
Aga missugust vankrit osta? Ma küll veel ostma ei hakka, aega on, aga tahaks nagu rohkem kursis olla ja nii, sest ükskord on ikka vaja osta ju. Turvahällist ma veel saan aru, aga kärude maailm on kuidagi segasem. Istumisalus, jalutuskäru, vanker, korv, kookon, rääkimata tehnilisest osast. Missugused peavad rattad olema ja kas seal on ka mingid ohutusnõuded??
756 XP
esmaspäev, 12. märts 2012 23:32
Kirjutasin enda kogemuste põhjal ühe vankri arvustuse: http://www.arvustus.com/abc-design-pramy-luxe
757 XP
reede, 4. mai 2012 13:31
Tegelt saab selle põhjal päris hästi valida isegi teisi mudeleid. Ma saadan kohe edasi ühele hädalisele!
Nimetu
pühapäev, 6. mai 2012 00:37
Täna käisime Prismas, kus oli Fisher Price mänguasjadele 20% allahindlus. Kaks Karu Beebimaailmas on sama allahindlus, aga Prismas on samad asjad ikka 10€ odavamad.
Nimetu
neljapäev, 31. mai 2012 22:37
Me ostsime Prismast -20% selle järelveetava koera ja kassas küsiti täishinda. Sai jälle infoletis jageletud.
152 XP
kolmapäev, 6. juuni 2012 07:38
See +Apteek1 beebipakk on kasulik ja mina sain neilt veel lisaks 20% sooduskupongi ka.

Aga enne apteegist millegi ostmist soovitan kindlasti hindu võrrelda www.ravimiinfo.ee/otsing.php lehel, sest sama kauba hind erineb apteekides päris palju.

Näiteks oli vaja osta Babe titekõõmašampoon ja kodule kõige lähemal Liivalaia apteegis maksis see 17,32 € aga Pelgulinna apteegis sünnitusmaja kõrval 12,02 €, erinevus 30%

http://www.raviminfo.ee/apthkiri.php?nimi=BABE%20PEDIATRIC%20LASTESHAMPOON%TITE&regioon=0101
377 XP
kolmapäev, 18. juuli 2012 22:56
Mothercare poodides on esimese ostuga allahindlus -20%, kuni lapse 6-kuuseks saamiseni. Vaja ainult isikukood öelda. Muidu on Mothercare päris kallis.
Mis värvi on see sinine ruut?