8.7 7 hindajat

Batman: Arkham Asylum (PS3)
Rocksteady Studios, Eidos Interactive

Märuliseiklus 3 isiku vaates. PS3, Xbox 360, PC. Lisas fanboy 04.01.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Päris lahe mäng, eriti arvestades, et ma muidu superkangelasest peategelastega mänge eriti ei austa. Ilmselt siiski seetõttu, et need kipuvad väga halvad olema. Arkham Asylum on hea. Põnev, pidevalt midagi juhtub ja kohati lausa õudsapoolne, näiteks stseenid Scarecrow-ga.
Jokker on lahe karakter, mitte Dark Knighti stiilis, aga huumor on pisut sarnane küll. Tegelased on enamjaolt hästi välja mängitud ja huvitavate lugudega. Neid lugusid kuuleb täpsemalt näiteks nende psühhiaatrilisi haiguslugusid kokku korjates ja kuulates.
Huvitav on see, et mängides ongi tunne, et oled Batman. Ma ei oska seda paremini seletada, aga sageli pahade pea kohal nähtamatult ringi liikudes on mõnus üleolev tunne.
Võitlusstseenid on küll kiired ja efektsed, aga natuke liiga sirgjoonelised. Mängisin peaaegu terve mängu läbi sisuliselt ühte lööginuppu vajutades. Mõne lõpubossi alistamiseks tuli nupule nii kõvasti valu anda, et paar tundi hiljem oli pöial ikka päris hell.
Soovitan mängida nii Batmani austajatel kui ka neil, kes sellesse žanrisse suuremat ei usu.”

16.01.2011 14:28 - Korea
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Korralikult teostatud Batmani mäng. No ikka täiesti tase omaette. Põnev, ilusa graafikaga, korraliku saundiga.. pulti on raske käest panna ja ei märkagi, kuidas aeg läheb. Võitlusstseenid on jällegi ilusad, kiire tempoga ja tegelase juhtimine on mugav.
Mängus on palju mõistatusi ja lahti lukustatavat kraami, mida omakorda hea kasutada on. Olemas on ka salaruum, mis muide järgmise Batmani osa kohta mõned vihjed annab...”

04.01.2011 13:20 - fanboy
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Rocksteady Studios, Eidos Interactive Batman: Arkham Asylum (PS3) arvustusi (review)Otsi Google abil: rocksteady studios, eidos interactive batman: arkham asylum (ps3) (review)