8.2 5 hindajat

X-Men: First Class (2011)
Matthew Vaughn

Enne seda, kui mutandid oma olemasolust maailmale märku andsid ning enne seda, kui Charles Xavier (James McAvoy) ja Erik Lensherr (Michael Fassbender) võtsid endale nimed Professor X ja Magneto, olid nad kaks noort meest, avastamas esmakordselt oma erakordseid võimeid. Eestikeelne pealkiri: X-Mehed: Esimene klass. Lisas Kultra 27.05.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Pärast "X-Meeste" hetkel viimase filmi st siis esimese osa vaatamist mõtlesin, et ehk oli asi minus ja see film lihtsalt ei olnud mulle tol päeval meelt mööda. Aga pärast paari päeva möödumist pean siiski tõdema, et selle filmi tegijad ei ole samuti süüst puhtad. Nimetaksin siiski ainult kolm põhimuret, mis mu hinge painama jäid.
Esimese osa hiljem tegemine on nii kulunud võte, et mõjub tänapäeval puhtalt soovina teenida veel rohkem kasumit. Halba vene keelt kõnelevad osatäitjad jätavad mulje tegemata kodutööst. See mõjub aga eriti irooniliselt filmis, kus kuuleb ka vene keelt vist lausa emakeelena kõnelevaid näitlejaid. Kuuekümnendatesse aastatesse, mil tegevus toimub, ei sobi tänapäevane muusika kohe sugugi.
Jääb veel leida vastus juba mitmeid aastaid aktuaalne olnud küsimusele: milla ometi Hollywoodis õpitakse lõpetama õigel hetkel, mil film(isari) on oma tipul? Esimesena valminud "X-Meni" tasemest jääb see küll kõvasti alla.”

12.06.2011 22:50 - Alice
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Grandioosne ja detailideni õnnestunud film. Väärikas algus kogu X-Meeste filmisaagale oma loo ja režissööri oskusega seda rääkida, heade näitlejatega ja põnevuse ning huumoriga, mida film pakub.”

27.05.2011 09:48 - Kultra
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Matthew Vaughn X-Men: First Class (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: matthew vaughn x-men: first class (2011) (review)