6.8 13 hindajat

Tron: Legacy (2010)
Joseph Kosinski, Chris Borders

27-aastane Sam Flynn (Garrett Hedlund) on legendaarse arvutigeeniuse Kevin Flynni (Jeff Bridges) poeg ja tegeleb juba aastaid oma isa kadumise uurimisega. Kuni ühel päeval tõmmatakse ka Sam sellesse metsikute programmide ja gladiaatorlike võitluste maailma, kus ta isa on elanud viimased 25 aastat. Koos Kevini lojaalse usaldusaluse Quorraga (Olivia Wilde) asuvad isa ja poeg eluohtlikule teekonnale läbi visuaalselt vapustava küberuniversumi, mis muutub iga hetkega üha ohtlikumaks. Eestikeelne pealkiri: Tron: Pärand. Lisas lamppu 20.12.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Esiteks müts maha, et film polnud remake vaid järg esimesele, kus astusid lausa peaosas üles esimese osa peategelased, ees otsas Bridges. Teisalt oli film visuaalselt võimas, stiilne ning väärikas, olen ülirõõmus et troni maailma ei toodud mingeid piinlikke tänapäeva nalju ning kohatuid sountracke, daft pungi looming ja nad ise sobisid filmi üllatavalt hästi. Kuigi ehk plot oli pisut nõrk ja dialoogid samuti, siis see eest esimest korda kaalub visuaalne pool kõik muu üles ja jätab varju. Kummardus.”

26.04.2011 12:21 - Kali Briis
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Joseph Kosinski, Chris Borders Tron: Legacy (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: joseph kosinski, chris borders tron: legacy (2010) (review)