9.9 18 hindajat

Monty Python's Flying Circus
Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin

BBC kultussari. Sarja osad koosnevad peamiselt sketšidest. Osades: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin, Carol Cleveland. 1969-1974. Eestikeelne pealkiri: Monty Pythoni lendav tsirkus. Lisas sooda 04.08.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Sürreaalne ja nii julge ja omapärase huumoriga, et ma üldse ei kujuta ette, kuidas see 70ndatel mõjus, kui televisioon ei olnud veel nii vaba meedia, nagu praegu, et näita mida tahad. Isegi praegu neid osi vaadates võrdväärset kõrvale ei leia ja tundub, et kõik parimad naljad on just selle sarja jooksul ära tehtud. Kõik uuemad komöödiad on midagi nendest geniaalsetest sketšidest laenanud.
Näitlejate koosseis, alates John Cleesist, on muidugi omaette klass.
Sketšid on teostatud olematu eelarvega ja isegi sarja tunnusmuusika John Philip Sousa "Vabaduse kell" valiti seepärast, et selle pala kasutamine oli tasuta :)”

04.08.2010 14:51 - sooda
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin Monty Python's Flying Circus arvustusi (review)Otsi Google abil: graham chapman, john cleese, terry gilliam, eric idle, terry jones, michael palin monty python's flying circus (review)