7.8 12 hindajat

Crazy, Stupid, Love (2011)
Glenn Ficarra, John Requa

Keskikka jõudnud Cal Weaveril (Steve Carell) on elu kui unistus - hea töökoht, kena maja, vahvad lapsed ja naiseks keskkooliaegne armastatu. Ent kui Cal saab teada, et Emily (Julianne Moore) on teda petnud ning tahab lahutust, kukub see "ideaalne" maailm kiiresti kokku. Veelgi hullem on see, et tänapäeva vallaliste seas tundub aastakümneid ühe ja sama naisega veetnud Cal saamatuse kehastusena. Cal ja Emily pole aga ainsad, kes armastust võib-olla valest kohast otsivad. Nende 13-aastane poeg Robbie on hull oma 17-aastase lapsehoidja Jessica järele, too aga omakorda unistab Calist! Ning hoolimata Cali totaalsest muutumisest ja sellega kaasnevatest vallutustest on üks asi, mida muuta ei saa, tema süda. See juhib meest pidevalt tagasi algusesse. Eestikeelne pealkiri: Rumal pöörane armastus. Lisas blacksnake 25.07.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Heade ning huvitavate näitlejatega mõnus üsna romantiline komöödia. Meeldib on toodud palju paralleellugusid ning see, kuidas need lahti hargnevad on ootamatu. Seda kohta võib nimetada filmi põnevaimaks hetkeks, mis kahjuks kestab vaid mõned minutid. Ülejäänud film palju üllatusi ei paku ning vahepeal tundub isegi,et liiga igav hakkab ja midagi uut ei toimu. Just keskpaik hakkabki venima. Algus ja lõpp on aga huvitavad.”

12.06.2012 23:12 - Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Selles filmis oli huumorit ja draamat üsna võrdselt, nii et seda romantiliseks komöödiaks nimetada on ehk liigagi komöödiažanrit esile toov. Tegemist oli paraja eksituste komöödiaga, kus mingil hetkel lõpupoole kõik niidid kokku jooksid ja päris mitmeid üllatusi pakkusid, lõpp oli muidugi hea, nagu sellistel filmidel ikka, kuid peaaegu et mitte magus. Selle viimase eest thumbs up.”

25.08.2011 09:31 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Palju, võib-olla liigagi palju tegelasi ja paralleelseid lugusid, aga lõppude lõpuks on tegemist ikkagi päris normaalse, isegi hea romantilise komöödiaga.”

25.07.2011 08:35 - blacksnake
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Glenn Ficarra, John Requa Crazy, Stupid, Love (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: glenn ficarra, john requa crazy, stupid, love (2011) (review)